Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szeretik a lányok a romantikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretik a lányok a romantikus, odaadó, kedves pasikat?

Figyelt kérdés
2008. aug. 18. 13:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Mikor kettesbe vagyunk akkor tökéleten...legyen romantikus odaadó...de mikor társaság van akkor maradjon igazi férfi:))
2008. aug. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Hat en biztos nem, de a legtobb nonek ez tetszik..
2008. aug. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
Bírom,mert mindenki csak általánosít a tizenéves csajokkal,pedig elég sok olyan érett tizenegynéhány éves csaj van aki nem a bunkó,érzéketlen,idióta seggekre bukik,hanem az igenis aranyos,romantikus srácokra....
2008. aug. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

A mai 14-15 éves bulizós kis csajsziknak a macsós, beképzelt, népszerű fiúk jönnek be, akiknek mindenük az alkohol, a haverok, a szórakozás.

Én vagyok az élő példa rá, hogy NEM a romantikus, kedves, udvarias pasikra buknak a csajok! Nagyon nem !!

Az összes kedves, barátságos, udvarias pasikat megszopatják a mai csajok!!! Én egy életre leírtam őket, és soha nem fogok a döntésemen változtatni. Normális voltam és az összes csaj megszopatott, na de ez van. Valakinek kell veszíteni is. :(

2008. aug. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Csak találjak 1 jó csajt,aki belémszeret, átkozni fogja a napot mikor megismert, mindezt nektek köszönhetem csajok.Nem a haverjaimnak, nem a rokonaimnak, nem a felnőtt életnek, csakis nektek! +baszhatjátok mind !
2008. aug. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
hmm
2008. szept. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Már megbocsáss kedves utolsó előtti válaszoló. Nem minden lány egyforma, férfifaló, nemtörődöm kihasználó. A legtöbb lány örülne, ha legalább őket is észrevennék a pasik, nem csak a fennt említetteket. Mert MI is itt vagyunk. Csak ez még nem tűnt fel nektek...
2008. szept. 3. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Utróbbi vagyok, folytatás: Azért a 16 éves korosztályból is van olyan, akit érdekel a komoly kapcsolat, és pont azért sz@rik minden fiú a fejére. Pl. Én! :)
2008. szept. 3. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!