Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szabad egy lányt dicsérni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szabad egy lányt dicsérni vagy az túl sablonos?

Figyelt kérdés
Pl ha azt mondod egy lánynak h csinos vagy jó az alakja akkor azt gondolja h simán megkaphat és nem kellesz neki?
2014. dec. 24. 00:04
 1/10 anonim ***** válasza:
mond neki hogy dagadt meg ronda azt jobban szeretik :)
2014. dec. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bókolni kell, de túlzásba tilos vinni.
2014. dec. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem azt mondd, hogy jó az alakja, tetszik a melle, vagy ilyesmik.. Hogy csinos, szép, és ehhez hasonlókkal illetheted, mert az csak jól esik, de túlzásokba ne ess.
2014. dec. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

fől le érdemes.

1 bók és 1 ellen bók.

milyen szép a hajad....viszont a füled...elég érdekes formájú,olyan hegyes,valld be,hogy elf vagy.

tök jól néz ki a rucid...tegnap pont ugyanilyet láttam egy lányon.

2014. dec. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szabad de ha csak úgy tutsz hogy: " jó a segged az arcodra emlékeztet csak nem arra is ráültél?" Akkor inkább hanyagold. Eddigi visszajelzés alapján szeretik ha bókolnak a lányoknak viszont túlzásba sem kell esni mert melegnek néznek :D
2014. dec. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

a jó az alakod felejtős, de a csinos vagy sima ügy természetesen. mindent csak mértékkel! meg jó, ha valami különleges dolgot tudsz kiemelni benne, amit még nem hallott 100x, én pl már halálosan unom a "gyönyörű a szemed" bókot, viszont egyszer valaki azt mondta, hogy imádja a hangomat, az jól esett!


27/N

2014. dec. 24. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
utolsó! miért baj ha azt mondják neked hogy jó az alakod?
2014. dec. 24. 09:56
 8/10 anonim ***** válasza:

"tök jól néz ki a rucid...tegnap pont ugyanilyet láttam egy lányon."


Ez teljes egészében beszólásXD

2014. dec. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

igen,az:)

mégis amikor elsütöm,akkor nem az a lányok reakciója,hogy fúj de hülye vagy te és otthagy.

hanem elneveti magát és játékosan meglök,hogy de szenyaaa vaaagy!,vagyis megérint,tehát jelentősen növekedik az érdeklődési szintje.

és ez a cél vagy nem?:))

de persze fontos a hatásszünet,hogy nagyobb legyen a bók után az ellen bók hatása.

2014. dec. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

én írtam, hogy a "jó az alakod" felejtős. mert egy idegen ilyet ne mondjon, mert ne a testemet nézze. tudom, hogy jó az alakom, köszi. neked bejönne, ha azt mondaná egy lány, hogy "de jó tested van"? mármint nyilván most a bókolást az ismerkedési fázisra értetted, akkor szerintem gáz a jó az alakod, meg az annyira semmilyen, oké, jó és? szóval a testem tetszik, tehát megdugnál. ez nem bók, ez nyomulás.


egyébként vicces dumákkal kapcsolatban - ismerek valakit, aki évekig azzal a dumával csajozott, hogy "fujj te fingtál?" - ez mindig működött, mert eleve egy szűrő volt, ha a csaj fintorogva megsértődve mondta, hogy "NEM", akkor annál felesleges is volt próbálkozni. aki viszont vette a poént, ott jó indító szöveg volt.

2014. dec. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!