Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek a srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a srác viselkedéséről?

Figyelt kérdés

Az a nagy helyzet, hogy van egy srác, aki már régóta tetszik nekem. Vagy egy hónapig azon stresszeltem, hogy nem szólít meg, aztán egy újabb időszakban azon agyaltam, hogy én nem merem megszólítani.

Nem olyan régen volt egy buli, amelyen ő is ott volt, és arra gondoltam, hogy vagy lépek most, vagy megfogadom, h. soha többé. Megkérdeztem tőle, hogy lenne-e kedve táncolni velem, ő azt válaszolta, hogy nem.

Ez rendben is volna, hisz van ilyen, de az eset óta észrevettem, hogy keresi a tekintetemet, figyel, és még néhány egyéb, amit eddig csak elvétve szokott (régen inkább egymásra mosolyogtunk, semmi egyéb). Miként értelmezhető egy fiúnál ez a viselkedés? Nem szeretnék még egyszer lépni, mert ez a kis ízelítő éppen elég volt, de érdekelne, hogy mia véleményetek a fiúról. Köszönöm a válaszokat! :)


2010. febr. 1. 15:19
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Remélem is... általában nincs meg minden agykerekem, és ez bennem a jó (ezt állítják), de a srác meg tud(ott) szelidíteni, amikor arra "késztetett", hogy lépjek. :)

Várom a további válaszokat:)

2010. febr. 1. 15:33
 12/17 anonim ***** válasza:
Mondom,h csak félt táncolni....!láttad mással táncolni?
2010. febr. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Öööö.. nem. :) :)

Végig csak ült pár barátjával, és amikor az elején lestoppoltuk a legjobb tánchelyet a bnőimmel, észrevettem, hogy engem figyel... és akkor már táncoltunk.

Nem tudom.... én nem akarok lépni. "Harcoljon meg ő értem" elvet akarok élni. Változtatni akarok, érezze ő is azt, hogy mennyit kellett tipródnom, hogy beszélhessünk.

:)

Nem akarok nagyképűnek tűnni, és nem azért irogatok smiley-kat, mert olyan hű de pirosboros kedvemben vagyok... Csak tudom, hogy ha nem tartom fent magamnak a boldogság látszatát, borzasztó szomorúságba esem.

Nna, egy kis mellékesízelítő az életemből... Valakinek hozzáfűznivalója? :)

2010. febr. 1. 15:52
 14/17 anonim ***** válasza:

Szerintem.. h ha ilyen gondolkodásod lesz a továbbiakban is.. bánni fogod..

Azért mert megteszed az első lépéseket.. nem azt jelenti h nem harcolhat meg érted..

Ne legyél ilyen félénk mert azzal nem jársz jól..

Látod h ő nem lép.. de a jelei megvannak annak h bejössz neki..

Először is.. megkérdezhetem h te hány éves vagy.. és mennyi a fiú?

Valószínű h nem tud.. vg csak nem szeret táncolni.. vg nem akart beégni..

Én a helyedben oda mennék hozzá.. h ,, szijjah.. mizu?.. h vagy??.. milyen napod volt?.. " egyszerűen csak egy ilyen spontán témával.. semmi extra..

H ha jól reagálja le.. akkor nyert ügyed van.. és akkor várj h ő lép-e valamit..

Mikor beszéltek sokat mosolyogj rá.. és szemezzetek..

DE csak várni h legyen vmi nem érdemes..

Mert h ha akart volna vmit lépni akk már megtette volna..

SOk sikert:)

14/L

2010. febr. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Szióka! :)

Kedves vagy, és nem tudhatod, hogy én ilyen jellegű jeleket küldtem felé, de nem vette az adást..

Engem az zavar igazán, hogy ha nem akar semmit, akkor minek néz engem egyik szünetben, és miért kerül el a többiben? o.O

De már nem veszem a dolgot, csak spontán, úgyhogy no para...

:)

Köszike, de nem vált be...

Puszi :)

2010. febr. 2. 14:40
 16/17 A kérdező kommentje:
Amúgy a fiú 17, én a 16 felé kacsintgatok ;)
2010. febr. 2. 14:41
 17/17 anonim válasza:
Szerintem bejössz a srácnak és egyszerűen nem mer lépni az ügyben. Táncolni pedig azért nem akart mert nem tud nem szeret vagy egyszerűen nem mert közeledni hozzád éppen. Ha netán megfognád beszélgetés közben a srácot, mármint a kezét vagy valamijét akkor majd meglátod mi lesz ossz majd lesz valami. (Nem a péniszére gondoltam, hogy megfogd.)
2010. febr. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!