Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most nekem kéne keresnem őt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most nekem kéne keresnem őt, hogy egyeztessük a tali időpontját?

Figyelt kérdés

Eddig ő keresett általában, de néha én is őt. Egy közös barátunk "partiján" ismerkedtünk meg, ott beszéltünk egy kicsit, aztán facebookon néha rám írt, volt hogy én rá, és elhívott találkozni, akkor kettesben voltunk, de randinak azért nem mondanám, inkább csak közösen sportoltunk. És most újra elhívott talizni (sportolni), de mondtam neki, h én már megbeszéltem egy ismerősömmel h vele megyek aznap, erre megkérdezte, h jöhet-e velünk. Mondtam, hogy jöhet, de aztán konkrét időpontot és talihelyszínt nem beszéltünk meg. Közeleg a talink, és még nem írt, hogy egyeztessünk. Én kimegyek nélküle is az ismerősömmel, csak ő így nem fogja tudni, h mikor és hova jöjjön... A számomat pedig még nem tudja. Most írjak neki én, hogy egyeztessünk, vagy várjak hátha ír, aztán ha nem, akkor így jártunk.. ?

18/L


2014. dec. 3. 11:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Írj neki. Ha nem pofátlan, akkor nem fog bekuncsorogni harmadiknak, hívni kell, mikor és hova menjen, hol lesztek.
2014. dec. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!