Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan toljam el a menstruáció...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan toljam el a menstruáció kezdetének időpontját\napját?

Figyelt kérdés

Fogamzásgátló tablettát szedek és jó múltkor véletlen egy nappal hamarabb kezdtem el beszedni a tablettákat. (sokat idegeskedtem, sok dolgom volt és ez elvonta a figyelmemet...így véletlen hamarabb vettem be egy nappal az első tablettát.)

Ma szóval az lenne a kérdésem, hogy hogyan tudom egy nappal későbbre tolni a mensim..? Ha egy nappal vagy kettővel később veszem be a tabit az úgy jó ? Vagy bak lehet belőle? Mondjuk akkor teherbe eshetek vagy egyéb baj lehet e belőle? Hülyén fogalmazok de légyszíves ne kritizáljatok. Előre is köszönöm a segítséget.


2014. ápr. 1. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Erős koncentrálással.
2014. ápr. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm 1 ezzel most sokat segítettél :) ha koncentrációval képes lennék ilyenekre soha nem menstruálnék ...
2014. ápr. 1. 20:35
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem, soha nem szabad hosszabb hosszabb szünetet tartani! Inkább rövidebbet tarts! Az egyszer-egyszer elmegy, de abból se csinálj rendszert!


Tehát: ne egy nappal akard eltolni, hanem 6 nappal hozd előre! Akkor a hét ugyanannak a napjára esik, mint régen.


Tehát csak 1 nap szünetet tarts, és utána kezdd el szedni a következő levéllel!

2014. ápr. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2014. ápr. 2. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!