Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem merek ismerkedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem merek ismerkedni?

Figyelt kérdés
2014. dec. 1. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert attól félsz,hogy kikosaraznak és volt már rá precedens?
2014. dec. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pont ezért.Kijelented hogy nem mersz ismerkedni.
2014. dec. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nincs önbizalmad s ezért beméséled magadnak h úgy se fog menni. Szval saját magad ellensége vagy
2014. dec. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=2xp22IYL2uU


A videó választ ad. Aki ezzel küzd, annak sajnos ezen felül kell kerekednie és legyőzni ezt az "erőt..". Elég nagy szemétség, hogy ami másnak természetes, az egyeseknek kínos gyötrelem.

Én úgy vagyok ezzel, hogy bizonyos helyzetekben teljesen közvetlen vagyok, míg máskor egyszerűen nem tudok megszólalni. Mondanám, hogy próbálkozni kell, de pontosan tudom, hogy ez nem ilyen egyszerű, mert abban az adott pillanatban nem erre gondol az ember és nem tud felülkerekedni ezen a dolgon.

2014. dec. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!