Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire tolakodó dolog,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tolakodó dolog, hogyha meg szeretnék ismerni egy lányt, és felveszem msn-re?

Figyelt kérdés
Nem teljesen ismeretlen, egy iskolába jártunk
2008. aug. 15. 20:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nem venném tolakodásnak. Inkább egyből az ugrana be hogy megakarna velem ismerkedni. És hát a csajtól függ mennyire veszi tolakodásnak. Van aki annak venné. Én nem!

cukorfalat

2008. aug. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szerintem egyáltalán nem tolakodó...sőőőt, nem tudhatod, lehet h ő is éppen rád vár
2008. aug. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszi :)
2008. aug. 15. 21:18
 4/11 anonim válasza:
Egyáltalán nem tolakvó dolog csak mond mewg neki h mért vetted fel msn-re és akkor meg fog érteni!( a lányok az öszinteséget kedvelik)
2008. aug. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
47%
Msn en looserség ismerkedni, nekem egyszer sem jött be! üdv
2008. aug. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
MSN-en praktikus imserkedni, és elég jól össze lehet barátkozni már az első talákozás előtt. Szerintem hízelgő és nem tolakodó.
2008. aug. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
hát szerintem nagyon az.én arra gondolok hogy már megint virus küld nekem valaki az ilyet rögtön letiltottom.
2008. aug. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nemaz!!Én táborba ismiztem meg 2 fiút.felvettem őket egyszerre mikor megtudtam a címüket.Tökjókat dumcsiztunk a táborról.Meg fiúkat aki tetszik mindig felveszem hogy dumcsizzunk!
2008. aug. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

én neten ismertem meg a barátomat.

ráírtam hotdogon h énis 7keri vagyok majd felvett msnre.. már másfél éve együtt vagyunk(:

2009. jan. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem tolakodás, sőt! :) Hisz azt valahonnan meg kellett szerezned, tehát utánajártál, vagy utánakérdeztél, aztán, ha közömbös lenne számodra, akkor meg minek vetted volna fel? Jó ötlet, bárcsak több fiúban is meglenne ez a mersz :)
2010. febr. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!