Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik 1 fiú. 16 lesz február...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik 1 fiú. 16 lesz februárban én 13 leszek decemberben. Akarom, de hogyan szerezhetem meg?

Figyelt kérdés
2008. aug. 15. 18:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor az azt jelenti, hogy most 12 éves vagy. Sehogy. Tanulj, vagy foglalkozz azzal ami a korodhoz illik. Tényleg nem rosszindulatból írtam, de szerintem anyukád is ezen a véleményen van.
2008. aug. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha jól ismered őt, akkor felhivhatod magadra a figyelmet. Próbálj bekerülni a baráti körébe, és beszélgess sokat vele is.
2008. aug. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
msn-en felveszed vele a kapcsolatot és utánna minden menni fog gördülékenyebben, csak legyél magabiztos ;)
2008. aug. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nálam is pont ugyan ez a szitu ugyhogy..én a szeméte montam hogy meg vagyok örülve érte!És megcsókol ugyhogy sztem te is nyugottan mond meg mit érzel iránta..Sok sikert!(Y)
2008. aug. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
röhejes az aki azt mondja erre egy 12 évesnek, hogy vedd fel msnre, hívd fel magadra a figyelmet..stb..stb..12 évesen foglalkozz a saját korosztályoddal, annak a srácnak már nem csak arra van szüksége, mint neked...mellesleg szerintem 16 éves srácok nem igazán lelkesednek a 12 éves csajok iránt..magyarul a válsz: SEHOGY.
2008. aug. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igaza van a többieknek!Sehogy nem szerezheted meg!Én 12 múltam és tetszik egy 15 éves fiú.de úgysem szerezhetem meg.Sajnos.Meg sok lánynak tetszik.Táborba ismiztem meg.felvettem azért msn re és szoktunk dumálni mg mondtam neki hogy tetszik nekem.ő meg bisztos mondja magába hogy megint egy a sok közül.de tetszik a korosztályombol is úgyhogy mind 1.sokmindenkinek az idősebbek jönnek be
2008. aug. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ez olyan felvesz engem(14f) 10 éves kislány elkezdi irni nekem : megkarasz ismerni? kivna irva szeretlek niki (L)145nap(L)


és még elkezdi hogy járunk meg jol imserkedjünk meg áhh.. :D

2010. febr. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát szerintem 1-2 évet várj még,akkor ideáisabb lesz!

de az a legjobb,ha 4-5 évet is vársz !

2010. júl. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!