Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol legyen a legelső randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol legyen a legelső randi helyszíne a frissen meg ismert lánnyal? Többi lent.17/f

Figyelt kérdés
Most ismerkedek 14 éves lánnyal,el szeretném hívni a legelső randira,csak azt nem.tudom hol legyen? Mondjuk pláza vagy meki vagy belváros ahol többen vannak,vagy hívjam el valahova oda ahol csak kettesben vagyunk? És ha igen,ötlet ilyen helyszínre ahol csak kettesben lehetünk? Mindenképp írjátok ötlet helyeket.

#első randi #randi #első #McDonald's #lány #csaj #randira hívás #pláza McDonald's #friss frissen #megismert meg
2014. nov. 25. 06:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Korcsolyázni!
2014. nov. 25. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Mekizést meg plázázást nem ajánlom, mert lányfüggő, hogy ki mennyire igényli a randi randiszerűségét. Ha mellécsapsz egy mozizást, akkor már okés, előtte/utána beszélgetés/sétálgatás. A korcsolyázás se rossz ötlet, de ahhoz szerintem jó adag józan ész és talán némi tapasztalat is kell, hogy az ott felmerülő szituációkat jól tudd kezelni.. gondolok itt arra, hogy mondjuk hogy reagálsz rá ha k**vabénán korcsolyázik.

Bárhol lehet jó első randit produkálni, a lényeg hogy ne legyen unalmas és ne csinálj semmi megbotránkoztatót.

Ha BP-ről van szó, akkor millió program van, csak keress rá google-ben, és válassz valamit, ami tetszik.

2014. nov. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szia:) Én személy szerint egy sétának örülnék :) De viszont minden városban van olyan hely/kilátó/magasabb domb stb.,ahonnan látni az egész várost..Gyönyörű és romantikus...egy jó tanács:legyél vele kedves,és őszinte,nevettesd meg,bókolj neki..és ha összejön a dolog...ne kérdezd meg,hogy járna e veled,hanem hogyha bátor vagy,egyszerűen csókold meg...Ez jobb annál,hogy:Járunk? Ez gyerekes és szánalmas (szerintem) Sok sikert!!
2014. nov. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első randira olyan helyre hívd, amit ismer, ahol hazai pályán játszhat. Ez biztonságot ad neki, oldottabb lesz tőle.
2014. nov. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy 14 éves lányt ne hívjál sehova, az még gyerek!!!
2014. nov. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!