Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szeretsz a szerelmedben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szeretsz a szerelmedben a legjobban?

Figyelt kérdés
Mi az amit a legjobban szeretsz benne, és mi az amit kevésbé?
2010. jan. 29. 12:48
1 2 3
 21/28 anonim válasza:
15L előző voltam..
2010. jan. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

azt szeretem benne hogy egy édes falat, imádni való cica, és jól lehet vele beszélgetni :D

azt nem hogy néha emgsértődik és nehéz kiengesztelni :P

2010. jan. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:
100%
Ha megtudod magyarázni, azt hogy valakit mennyire és miért szeretsz, akkor nem is szereted igazán..
2010. jan. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Külső: azt, hogy alacsony:))), szemét, haját, arcát, kezét, lábát, száját, mindenét :P mosolyát, meg olyan ölelnivalóóó tud lenni:)


Belső: olyan a humorérzéke, mint nekem és mindig meg tud nevettetni, akkor is ha "depis" vagyok:), kedves, aranyos, cuki.. :D Egyszerűen nem tudok kiemelni egy valamit. ŐT Imádom, nem egy valamijét :) <3


20/L

2010. febr. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. amit kevésbé szeretek, az az, hogy néha feledékeny, több felé jár az agya és nem hallja meg amit mondok.. De nem baj! =) Én ezzel együtt imádom ŐT! De nagyon!:) :) <3 <3 <3
2010. febr. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

azt ahogy be tud állni,ahogy nevet,ahogy beszél,ahogy eszik,a szemét,a száját,a mosolyát,ahogy alszik,a hangját, meg azt hogy mindig olyan szexy tud lenni:$ mindenét szeretem.Néha megtudnám enni olyan aranyos,néha meg megőrjít annyira szexy:D


amit nem szeretek benne,hogy néha idegesít.ugyanolyan típusok vagyunk és van hogy nem egyezik a véleményünk és ugyanúgy reagáljuk a dolgokat:D

2010. febr. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Külsőre,hmm (égkék szemei,szőke haja,alakja,arca)

Nahhh léptem recskáznixD

17/F

2010. febr. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Ezt nézzétek meg ittvan a tuti erre a kérdésre:

www.kerdesfeladoja.homo.com

jó szórakozást:)

üdv:17/F

2010. febr. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!