Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szeretsz a szerelmedben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szeretsz a szerelmedben a legjobban?

Figyelt kérdés
Mi az amit a legjobban szeretsz benne, és mi az amit kevésbé?
2010. jan. 29. 12:48
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

Amit imádok benne az a mosolya, a szeme, a szája, a teste.

Belsőleg ez nehezebb mert nem tudok kiemelni semmit úgy szeretem ahogy van a hibáival együtt. Amit kevésbé az talán, hogy kicsit önző.

2010. jan. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

19:13-as vok.

tévedtem. nem szeretem már. Csak egy nőcsábász, akinek bevettem a szép dumáit. Kár volt.És most még ő van megsértődve, h nem voltam vele őszinte, pedig ha ő csak egyszerűen nem lett volna velem őszinte, akkor semmi baj nem lenne.

2010. jan. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik szerelmemben: a humorát,egyfolytában csak röhögünk. A másik szerelmemben: a tüzességét, a vadságát, s hogy néha köcsög velem. Kár hogy nem egy személyben egyesülnek ezek a tulajdonságok. :(
2010. jan. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem egyszerű erre felelni. Alapjába véve, úgy szeretem, ahogy van. Nem szeretném megváltoztatni, még a hibáit is szeretem.

Ahogy korábban valaki írta, a pasis beszólásai valóban idegesítőek, de azokat is szeretem, mert ő mondja. Legkevésbé, hogy keveset van velem, nem mondja soha mit érez. Leginkább pedig azt, hogy hihetetlenül kedves, türelmes, művelt, és odafigyelő (ha együtt vagyunk).

2010. jan. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Hangja, válla, intelligenciája, kék szeme, nyugodtsága, higgadtsága, érzékisége...Soroljam még?!:)
2010. jan. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Mindenet szeretem, ahogy van :)

Habar az hianyolom belolem hogy neha beceszgessen ...:)

de neki erre az a valasz,hogy o nem romantikus:D

De attol fuggetlenul IMADOM (L)

2010. jan. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
azt hogy remekül kijövünk, bár sok mindenben más mint én. sokat tanulunk egymástól. én heves vagyok, és társasági, és szórom a pénzt. ő nyugodt, megfogja a pénzt, és zárkózott. valahogy mégis harmónikus minden.
2010. jan. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

nem szeretem benne hogy nem nagyon vigyáz magára, pedig én nagyon féltem a veszélyes helyzetektől

imádom az odaadóságát, kedvességét, türelmét és a mosolyáért megtudnék halni.

18/L

2010. jan. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
mindenét!!! szeretem őt úgy, ahogy van... az utolsó pillanatban gondolkodásával, lustaságával, feledékenységével együtt :) imádom!
2010. jan. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim válasza:

én a barátomban...

a zöld szemét...a száját...a testét...a hagját, humorát... de azt nem szeretem h nem keres, és a haverjaival többet foglalkozik mostanában, nem törődik velem:(

2010. jan. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!