Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasiik! Szeretitek ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasiik! Szeretitek ha egy csaj sminkeli magát?

Figyelt kérdés
Hello! Tetszik nektek ha egy nő sminkeli magát ..és ha igen..akk csak egy kicsit..vagy kihívóan..vagy az a jobb ha természetesen szép ?
2010. jan. 27. 20:16
1 2
 11/16 Rainmaker ***** válasza:
Ez teljesen változó, hogy kinek mi jön be:)Én pl egyáltalán nem szeretem, de ha mégis a lány szeretné sminkelni magát, akkor a nagyon enyhe smink elmegy. De én a természetes szépséget preferálom, nem szárad ki a lány bőre, és ha szép az magától is, minek rá smink?:) (ha meg nem szép, akkor kellemetlen meglepetés lehet egy reggel smink nélkül szembetalálkozni:S:S:S)
2010. jan. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Semmi vagy enyhe, nem pantomimezni vagy cirkuszba fellépni megyek vele. Rúzsból pedig esetleg a világosabbak, a vöröset rúzsba ki nem állhatom....
2010. jan. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
az azért téll durva ha kimaszkírozza magát egy nő ..és úgy ébredsz mellette h "úristen kiez?" ..legalábbis eltom képzelni :D hát köszönöm a válaszokat..és azt hiszem maradok az eddiginél.szemceruza,szempillaspirál :D
2010. jan. 27. 22:19
 14/16 anonim ***** válasza:
Szeretem ha valóban képes sminkelni magát a nő. De mindennapi viseletre inkább a természetességet. De egy egy alkalom vagy buli....:)
2010. jan. 28. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem szeretem,ha a lány sminkeli magát.Akármilyen kis mennyiségben is.Ha sminkeli magát akkor aztjelenti,hogy nincs megelégedve magával.
2010. jan. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
hmm.. lehet benne vmi
2010. jan. 30. 17:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!