Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasiik! Szeretitek ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasiik! Szeretitek ha egy csaj sminkeli magát?

Figyelt kérdés
Hello! Tetszik nektek ha egy nő sminkeli magát ..és ha igen..akk csak egy kicsit..vagy kihívóan..vagy az a jobb ha természetesen szép ?
2010. jan. 27. 20:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Sminkelje magát, de ne essen vele túlzásba. Ne a smink legyen a szép, hanem a lány maga.
2010. jan. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
egy kis smink nemrossz de ha túl sok az már olyan mint egy bohóc
2010. jan. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Én imádom az erőteljes sminket, kicsit talán a fétisem is. Smink nélkül is imádom a feleségemet, de 1-2 hetente egyszer szerepjátszunk úgy, hogy ő kiskosztümöt vesz fel és gyönyörűen kisminkeli magát én pedig öltönyt húzok, pezsgőt bontunk és így romantikázunk, majd szeretkezünk jó sokáig.

A kedvencem az élénkpiros rúzs.

2010. jan. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
51%
inkább kend magad fastum géllel
2010. jan. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%
A természetesség a legfontosabb, de egy kis smink néha belefér.
2010. jan. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ízléses keretek között, igen. De aki természetesen is szép az az igazi.
2010. jan. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy kis smink mindig jól jön. de a szájfényeket, rúzsokat nagyon nem szeretem. Smink alatt egy kis szempillaspirált, és egy kis fekete ceruzát értek.
2010. jan. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
A csaj természetesen legyen szép!!! Amit szeretek rajtuk az max ha a szemüket kihuzzák feketével. Lehet rajta más is de akkor szépítsen rajta és ne nagyon lehessen észrevenni h rajtavan.
2010. jan. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem a sminket...ha már annyira ki akarja magát dekorálni,akkor max a szemét,az néha szép is tud lenni,hisz kiemeli a szem szépségét..de a rúzstól és miegyéb mástól undorodom...sztem nem szép f/16
2010. jan. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
nekem tetszik ha sminkeli magát! De viszont nekem ugyanannyira jön be aki sminkeli magát mint aki nem, mert pl: nem sminkeli magát akkor dejó egy szép természetes csaj, sminkeli magát de nem tulságosan akkor jól néz ki és szép, ha meg kihívóan sminkeli magát akkor meg úúú de jó csaj de megba*nááámm!:D
2010. jan. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!