Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az első csók is lehet tökéletes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első csók is lehet tökéletes?

Figyelt kérdés
Mert még nem csókolóztam, és lehet hogy össze jövök egy 18 éves sráccal aki igen helyes. És nem szeretném hogy azért dobjon mert nem tudok csókolózni.
2008. aug. 13. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne tökéletes?nekem is az volt azthittem sokkal bénább leszek pedig nem is:))

ha a srác meg azért dob mert még "kezdő" vagy akkor annyit is ér...szerintem mondd el neki nyugodtan hogy neked ő az első!megfogja érteni!Biztos ő sem volt profi legelőször!Aztán lehet hogy majd meg is elpődtök mindketten hogy milyen ügyi vagy:)

Sok sikert!

2008. aug. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
egyetértek az elöszővel már csak az a kérdés(ha nemvagyok indiszkrét) hogy te hány éves vagy?:P
2008. aug. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
húúú hát ilyenen aztán nem kell parázni...az a lényeg,hogy ne remegj mert nagyobb az esélye,hogy elharapod a srác száját...:Dbizti jó lesz és tényleg mond el neki.HIszen senki nem született úgy hogy tud csókolózni:)
2008. aug. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

az én első csókom rettenetes volt, meg a második, meg a harmadik, meg a nyolcadik is, aztán szép lassan kezdtem beletanulni a dologba. (igaz, a csajnak is az volt az első, egyikőnk se tudta, mit és hogyan kell)


ha a srác már tapasztaltabb, biztos könnyebb lesz mindkettőtöknek.

2008. aug. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Persze,hogy lehet csak ne akarj semmit se megszervezni a csókban,hogy hol és hogyan történjen.Bízd magad a srácra;) Én is úgy csináltam,de szép is volt...:D Sok sikert!!
2008. aug. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.:)
2008. szept. 1. 18:11
 7/7 anonim ***** válasza:
Az első a legjobb(persze csak ha nem egy vödörnyi nyállal csináljátok x)
2008. okt. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!