Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi a véleményetek azokról a lányokról, akik az első randin engedik ezt?

Figyelt kérdés

De őszinte válaszokat szeretnék, hogy ti mit gondoltok erről! És kort is hozzá, légyszi!

Szóval ha az első randi alkalmával, már kevés idő elteltével, kevés beszélgetés után hagyja a lány a csókot, majd még több csókolózást. A végefelé, este pedig azt, hogy a fiú kézzel kényeztesse.. de másba nem megy bele.


2014. nov. 2. 20:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy előtte ismerték-e egymást, és ha igen, mennyi ideje/milyen közelről, vagy akkor találkoztak először.
2014. nov. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Azt h ki van ehezve erre:P17
2014. nov. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%
Nem vagyok jó véleménnyel, maradjunk ennyiben. Legyen már egy lánynak több tartása. 24/F
2014. nov. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez normális. Nálam volt olyan, hogy egy délután megismertem egy csajt és másnap suli után már csókolóztunk is. NEM VOLT R|BANC! Egy rövid ideig együtt is voltunk, de aztán kiderült, hogy nem illünk össze.
2014. nov. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 RRR ***** válasza:
ez nagyon függ az adott szitutól és a csajtól
2014. nov. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Csók szerintem lehet már elsőn is, de nem kell több.
2014. nov. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
38%

Véleményemet inkább megtartom magamnak. Legyen elég annyi, hogy nem értem, hogy minek sietnek?


25F

2014. nov. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

4-es de nagy májer vagy :OOOOO már másnap csókolóztatok :OO

XD nem semmi,

2014. nov. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
62%

meglehet figyelni a hetkoznapi himsovinizmust a kedves 8asnal. a srac mekkora "majer" a csajnak meg "legyen tartasa" gratula.


kerdezo en is azt javaslom, higy legyen tartasod. MEGHOZZA ugy, hogy felvallalod, hogy attol mert vaginaval szulettel, neked is kijarnak a testi oromok es ettol nem leszel egy olcso, ocska elhasznalt valami, ami ertekteleb lesz attol, ha megeli a szexualitasat!! Legyeb meg NEKED a velenyed azokrol, akik elitelnek egy ilyen miatt, azert mert nő vagy.


na puszi.

2014. nov. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
(kozben rajottem, lehet ironizalt a negyes, de attol meg ez sajna igy szokott lenni)
2014. nov. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!