Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szeintetek lehet eselyem nala?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeintetek lehet eselyem nala?

Figyelt kérdés
van egy srac aki nagyon tetszik nekem...beszelgetunk kozbe yahoo-n. kerdeztem tole hogy szeretsz velem dumalni?azt mondta persze miert ne? akkor kerdeztem el jonnel velem akt fotozasra es azt mondt lehet hogy nem..en kerdeztem talan tul bizarr azt mondta dehogy csak nem szeretek pozolni talan masko..es erre mondtam jobb lenne ha majd meg ismernenk egymast testileg es lelkileg is..es azt mondta jaja s kuldi a puszis olelos smileykat:)az iskolaba pedig csak koszonunk vagy nem is koszonunk es sokat nez szuneten...kerlek adjatok tippet hogy meg mit tehetnek annyira kell nekem ez a pasi...
2010. jan. 26. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Hat mi lenne, ha nem akt fotozassal traktalnad, mert igy nem megszeretni fog, max dugni valo luvnyanak tartani.

Beszelgess vele ertelmes dolgokrol, mi a hobbija, ha mr tudod, akkor azokrol.

2010. jan. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
volt ilyen es nem olyan h meg b*szon..kedves nagyon...szerintetek meg kerjem hogy jon-e setalni vagy kavezni hogy egyet besszelgessssuunk?:)
2010. jan. 26. 16:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Na latod, ezek sokkal jobban hangzanak, hivd csak!
2010. jan. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyértelműen. Kávé, séta teljesen megfelelő. :)
2010. jan. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
oke koszonom...nagyon halas vagyok nektek csak nem akarom hogy ribisnek tartsatok tudom ez ugy hangzott.koszonom meg egyszer:*es nem ciki hogy egy lany kezdemenyez?waaahh nem is tagadom.... tenyleg nyomulos lehetek...:)
2010. jan. 26. 16:20
 6/6 anonim válasza:
nem mert szar vagy
2010. máj. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!