Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a különbség az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség az ilyen srácok között?

Figyelt kérdés

Nos legyen két srác, akik kb ugyanúgy néznek ki. Az egyik nagy csajozógép, szinte mindenkit megkaphat, a másik meg kis szerény, visszahúzódó, csendes gyerek. Ez már maga egy különbség, de elvileg mindkét embertípust ugyanúgy kéne szeretnie a lányoknak, nem?


Szal a csendesnek mit kéne csinálnia, hogy ugyanolyan eredményt érjen el, mint az akire tapadnak a nők?


2014. okt. 30. 13:41
 1/9 anonim ***** válasza:
42%

Észt növesztenie és rájönnie, hogy nem a nőszerzés az élet értelme.


18L

2014. okt. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Önbizalom ez a válasz.
2014. okt. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem az élet értelme?

Pedig punci nélkül elég nehéz élni:D

2014. okt. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
#3 Csak akinek kellően sivár az élete.
2014. okt. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"Észt növesztenie és rájönnie, hogy nem a nőszerzés az élet értelme."


Ezt lepontoztam. Valóban nem az az élet értelme de kívánom, hogy neked soha ne kelljen átélned azt a magányt ést azt a fájdalmat amit én minden nap átélek. Hogy nincs olyan ember akinek átadhatnád a benned lévő szeretetet, hogy nincs olyan ember, akit átölelhetsz, hogy nincs akivel teljesen őszintén megoszthatod a bánatod és örömed, hogy nincs olyan ember aki azért szeret, aki vagy... Persze ezt egy tipikus 18 éves nő úgysem érti meg soha, te csettintesz egyet és van párod.

2014. okt. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nekem nem az élet értelme, de nem volt még barátnőm soha, és jó lenne már egy társ :)
2014. okt. 30. 13:51
 7/9 anonim ***** válasza:
Az a baj,hogy semmit nem tudsz,vagy ha meg tudod teljesen változtatni magad,az egész személyiséged,mindent,akkor lehetne esetleg.Aki csendes,szerény,azt magasról lesz*rják a nők,főleg manapság...
2014. okt. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nos, olyanná válnia mint a csajozógép.

Viszont.

Szerinted rendes barátnője melyiknek lesz? Keresd a csendes, visszahúzódó csajokat. Nekik is van lelkük.


A néhánnyal korábbi, nagyon szenvedő válaszadónak meg üzenem, hogy amit leírt, azt a barátoknak is lehet adni, nem kell feltétlenül egy barátnő. Szeretni egy macskát is lehet. Sőt, a szeretet lényege, hogy bárkit lehet szeretni. A családodat. A barátaidat. Aztán a barátnődet, mert ha egyenesbe vagy magaddal, lesz az is. Ja, és 18 évesen csettintgethettem akárhogy, rám se bagóztak a fiúk.

2014. okt. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Szerinted rendes barátnője melyiknek lesz? Keresd a csendes, visszahúzódó csajokat. Nekik is van lelkük."


A csende visszahúzódó csajoknak is pont a csajozógép férfiak kellenek, szóval itt bukott a dolog.


"Szeretni egy macskát is lehet. Sőt, a szeretet lényege, hogy bárkit lehet szeretni. A családodat. A barátaidat."


Ez más jellegű szeretet. Van szerető családom, szerető barátaim, macskám is van. Marhára nem elégíti ki az embert. Társ nélkül az életnek nincs értelme. Szerintem.

2014. okt. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!