Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi. Segítség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi. Segítség?

Figyelt kérdés
Jövő héten lesz életem első igazi randija. Előtte csak ilyen találkozófélék voltak kb. 14 évesen, ahol össze-vissza röhögcséltem az adott fiúval. Most végre találtam egy jófej srácot, akivel találkozunk majd. Konkrét program még nincs. Eddig még sosem találkoztunk személyesen. Eléggé izgulok, nem tudom, hogy kéne viselkednem. Persze önmagamat kellene adnom meg minden, de félek, hogy elszúrom.. Meg hogy kínos csend lesz, nem tudunk majd miről beszélgetni. És mégis mit vegyek fel? Elvileg csak a városban sétálgatunk, beülünk valahova inni valamit meg ilyesmik.. Szeretnék neki tetszeni, de nem kéne gondolom kiöltözni.. inkább csak egy sima hétköznapi cuccba kellene mennem. Nem? Segítsetek! Bármilyen tanácsnak nagyon örülnék! :)
2014. okt. 29. 22:16
 1/2 anonim válasza:
Győzd le a félelmet,de majd a hormonok irányítanak téged!!! ;) :D
2014. okt. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 LadyEdina válasza:
A legfontosabb hogy nyugodj meg, bár az normális ilyenkor hogy stresszeled magad hogy minden jól sikerüljön. Ha sétálás mindenképpen hétköznapi cuccot vegyél fel, olyat amiben jól érzed magad, semmi kiöltözés..és a sminket sem eröltesd. Lásson olyannak amilyen mindig vagy :) . Ha eddig jól el tudtatok beszélgetni most sem lesz másképpen. Biztos lesz miről beszélnetek ha egy hullámhosszon vagytok. Ne ijjedj meg ha az elején kicsit feszültebb lesz a hangulat, oldódni fog az ha kicsit jobban megismerkedtek :) Remélem segíthettem ! Jó szórakozást !
2014. okt. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!