Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 23 evesen alig beszelek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tarak kérdése:

23 evesen alig beszelek lanyokkal, lanyok szerintetek?

Figyelt kérdés
ez normalis. nem baj az ha egy 23 eves srac szinte sohasem (inkabb soha) csajozik, nem megy oda lanyokhoz, hivja oket randira? Aprilisban volt utoljara hogy egy lanyt elhivtam valahova, decemberben erintkeztem utoljara egy lannyal.

2014. okt. 29. 09:18
 1/6 anonim ***** válasza:

én is így vagyok vele

22f

2014. okt. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez elég nagy gond, nem normális. Változtatnod kellene dolgokon szerintem.
2014. okt. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát ha neked nem gond nekem sem...De mivel az ember természeténél fogva társas lény, nem hiszem el h téged nem zavar h nincs melletted senki, mikor mondjuk felébredsz reggel... L/26
2014. okt. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

#3

Második vagyok. Engem az nem zavar, hogy nincs mellettem senki reggel, sokkal inkább, ha nem tudnék kivel szexelni.

25/f

2014. okt. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
próbálj ismerkedni szórakozóhelyeken, bárhol.. pl kocsmában pár korty pia után mindenki nyitottabb a másikra(nem szexre gondolok, hanem simán beszélgetésre pl..)
2014. okt. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha zavar akkor gond, ha nem akkor nem az:) ha szeretnél barátnőt akkor mindenféleképp szedd össze magad és tegyél valamit az ügy érdekében:))
2014. okt. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!