Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy pasi aki nagyon bejön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy pasi aki nagyon bejön nekem és nemsokára ugyan abba a buliba fogunk mi is menni ahova ő. Hogy tudnám felhívni magamra a figyelmét?

Figyelt kérdés
nemet és kort is írjatok pls. előrre köszi az értelmes válaszokat
2010. jan. 25. 20:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%
"Mutasd a csöcsőőőőőőőőőőőőd!"
2010. jan. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
így sajna elég kevés információt tudunk,egy kicsit többet mondani?:)
2010. jan. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
kivágott felső, feszülős gatya :D
2010. jan. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

6 évig osztálytársak voltunk és nyáron bejöttem neki.

de azóta nem nagyon beszélgettünk max. msn-en de amikor találkoztunk is nagyon rendes volt. ennyi elég?

2010. jan. 25. 20:58
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a lényeg, hogy ugy indulj el a buliba, hogy sexynek érzed magad, nem feszengsz.. aztán igyekezz vele szemezni, beszélgetni, táncolni együtt.. aztán a többi már jön..;)
2010. jan. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Legyél természetes és határozott,szóval maradjon meg az eszed ha beszélsz vele ne csak rá hanem a barátai is koncentrálj:) éreztesd vele h bejön neked de ne csak vele legyél
2010. jan. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
hát szerintem aznap, amikor a buli lesz, már jó előre kezdj készülődni, vegyél egy nagy fürdőt, moss hajat, csináld meg szépen a körmöd. nem muszáj a legextrémebb ruhádban menni, szerintem menj olyanban, amiben tudod, hogy jól nézel ki, és jól érzed benne magad, akkor nem fogod magad kényelmetlenül érezni benne. és ne menj vadiúj ruhában, csak azért, mert ő is ott lesz, valószínűleg az eddigieket sem látta még, és egy új ruha okozhat kellemetlen meglepetéseket. aztán ha már a buliban vagytok, odamehetsz hozzá nyugodtan te is, persze jobb eset, ha ő jön oda. ne bámuld feltűnően, de ha észrevettétek egymást, mindenképpen mosolyogj rá vagy ints neki kedvesen. aztán a többi adja magát :) sok szerencsét...:)
2010. jan. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
37%
úgy tudod magadra felhívni a figyelmet, ha levetkőzöl meztelenre, leöntöd magad kék festékkel és körbe ugrálod a táncteret, miközben azt ordibálod hogy: Na'vi vagyok, vazze!
2010. jan. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát szerintem huzzad a fejére a bugyidat és énekeld azt neki,hogy Nikase perimeno.....
2010. jan. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

osztálytársak is lesztek, vagy csak évfolyam?


amúgy dumálj vele a tanárokról, közös barátokról,említsd meg, milyen jó lenne, ha a barátnőd összejönne a legjobb haverjával, lényeg, hogy beszélgessetek vmiről ;)

2010. jan. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!