Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszene neki a dolog?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszene neki a dolog?

Figyelt kérdés
van egy lány. hát mi tagadás eléggé tetszik. megvolt az első randi,szerintem elég jól alakult. semmit nemakarok elsietni mivel általában ezmiatt romlanak el a kapcsolataim. arra gondoltam hogy második randira elhívom moziba. szerintetek tetszene neki? vagy valami jobb ötlet?

2014. okt. 27. 10:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Moziba? Komolyan? Szerintem rossz ötlet...közben nem tudtok beszélni meg semmi..
2014. okt. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Mivel töltöttétek az első randit?


A mozi egyébként jó lehet, de elsülhet balul is. Szerintem túlságosan kötött, nem egészen második randinak való, ilyenkor még az ismerkedés a fontos. Pláne, ha a film is unalmas.


Izgalmasabb lenne, ha elhívnád hozzátok filmezni, és ott töltenétek el néhány órát, az irányítás a ti kezetekben lenne.

Sok sikert!

2014. okt. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha sokat beszélgettetek, lehet a 2. akár mozi. De amúgy meg inkább egy sütizés vagy bármi olyan program ajánlatosabb, amin tényleg több a kommunikáció, hogy jobban megismerjétek egymást.
2014. okt. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
engem a barátom 1. randira pont moziba vitt :) megnéztük a filmet, és utána még sétáltunk meg üldögéltünk pár órát egy parkban, és akkor tudtunk beszélgetni. szerintem te is így csináld :)
2014. okt. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogy döntöttél végül?
2014. okt. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!