Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiztatok már buta lánnyal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiztatok már buta lánnyal? Miért tartottátok annak?

Figyelt kérdés
Miket mondott, tett vagy kérdezett? Minden érdekel!
2014. okt. 24. 18:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Még egy lány se volt elég buta ahhoz, hogy eljöjjön velem randizni.
2014. okt. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én távolról elkerülöm a buta lányokat.
2014. okt. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 SullaFelix89 ***** válasza:
100%

Mondok egy példát a sokból:


Randi közben öt percenként posztolt a facera, hogy milyen fincsit eszünk iszunk, meg milyen figyelmes vagyok vele, milyen szépen süt a nap stb ebből tudtam, hogy elég buta.


(Aztán este már nem postolta ki, hogy milyen jó volt a farkam és ezzel meg is sértett:)

2014. okt. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Fogadjunk te vagy az aki nem olyan rég feltett egy hasonló kérdést..

egyetem ide vagy oda fosol valamitől..

2014. okt. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

3. szerintem ez nem butaság, inkább csak szánalmas...

Utolsó. Van valami jelentősége, ha igen?

2014. okt. 24. 18:14
 6/10 anonim ***** válasza:
a kérdés nagyobb érdekeltséget keltene ha úy szólna, hogy: Randiztatok már okos lánnyal?
2014. okt. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedvencem aki azt mondta, hogy DiCaprio játéka azért volt ennyire hiteles a Wall Street farkasában, mert ő is gazdag:D

(viszont nagyon lehetett tömni a csajt, szóval elviseltem a butaságát)

2014. okt. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kit érdekel az érdekeltség, mikor engem nem az érdekel ?! ;)
2014. okt. 24. 18:16
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálam a legjobb az volt, mikor a lány azzal vagánykodott, hogy két pasival is rendszeresen ke--él. Gratuláltam neki és míg kiment WC-re, elmentem.
2014. okt. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát én meg ahhoz gratulálok, hogy szó nélkül leléptél :). Akármennyire is nem tetszik a másik, ez kvára nagy parasztság. Mellesleg az, hogy van szexkapcsolata, mikor nincs igazi kapcsolata az nem butaság... Jó, az , hogy ezzel henceg (bár szerintem nem így történt gondolom, hanem te kérdeztél rá a szexuális életére ő meg csak őszinte volt, de javíts ki ha tévedek) az már inkább az.
2014. okt. 24. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!