Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiuk! Ha figyelgettek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Ha figyelgettek egy csajt, és ha meglátjátok jó mélyen a szemébe néztek, az nálatok jót jelent?

Figyelt kérdés

tegyük fel nemismeritek a lányt, de ha meglátjátok akk mindig a szemébe néztek, tetszik nektek aztjelenti, igaz?

Oltást nemkérek, és sorry hha kivolt már írva a kérdés... :]


19/L


2010. jan. 23. 21:28
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
ohh azért azt nem :P mások szerint szép vagyok... 170 cm 54kilo, hosszu barna haj, nagy zöld szem, ennyi elég :P de akk is önbizalmam semmiiii ... :( sokat csalodtam, és emiatt szerintem... :(:(
2010. jan. 23. 22:07
 12/16 anonim ***** válasza:

Hát ez édes kevés.:)


Nem kell mindenkinek, csak nekem.:P

2010. jan. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Van, amikor nem is érdekel, hogy lány az illető, csak annyira eseménnyé kezd válni a beszélgetés, hogy kíváncsi szemet meresztek és átadom magam a flow-nak. Persze akármi is lehetne belőle, ha nem lennék réges-rég foglalt, önként hűséges fajta...
2010. jan. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
:D Imádom a nagy zöld szemeket de ez tleg kevés:D Amúgy vegyél magadon erőt és hajrá:D
2010. jan. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

rendben van köszi a válaszokat mindenkinek!! :)

ha már önbizalmat nem tudtok adni, akk kérek egy nagy adag szorítást jövéhétre!!! :PPP

2010. jan. 23. 22:59
 16/16 anonim ***** válasza:
Szorítunk.:)
2010. jan. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!