Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagon tetszik egy lány es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cooi49 kérdése:

Nagon tetszik egy lány es elhivnam randira csak nem tudom hogy hova?

Figyelt kérdés
F/14 o lesz az elso es nem tudom hogy hova hivjam a aba biztos vagyok hogy nem mozi vag hasonlo meg hogy menire nyomuljak ra es probaljam meg megcsokolni ?

2014. okt. 12. 23:41
 1/8 anonim ***** válasza:
BP-i vagy? akkor tudnek ajanlani! ;) 28/F
2014. okt. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen bp-n lakom
2014. okt. 12. 23:44
 3/8 anonim ***** válasza:
akkor tudsz valogatni! Margit-szigetet nagyon ajalnom! menjetek setalni oda,aztan hivd meg utana egy cukraszdaba,kavezoba! moziba ne vidd! eloszor egymast kell jool megismerni,sokat beszelni! a seta+suti mindig bejon! es en a Margit szigetet javaslom!:) remelem segitettem!
2014. okt. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszi nagyon sokat segitetel :)
2014. okt. 12. 23:51
 5/8 anonim ***** válasza:
a nyomulos dogra meg azt mondom,h eloszor csak beszelgessetek! hahgyd szohoz jutni! :D bokolhatsz neki,de csaj finoman! a csok meg alakulni fog! latni es erezni fogod,hogy kell-e! :)
2014. okt. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
csak*
2014. okt. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a kátyúszámolás nagyon eredeti program, és ha szerencséd van még az első csók is elcsattanhat egy kitört buszkerék árnyékában
2014. okt. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 PearlDiver ***** válasza:
Séta parkban, Margitszigeten, állatkert, kávézó, teázó, Gellérthegy stb. Az első csókot meg nem kell erőltetni, ha megölelitek egymást, érzed hogy mennyire érzi magát biztonságban veled, addig ne csókold meg amíg ez nincs meg. Inkább a személyiségét igyekezz felderíteni :-)
2014. okt. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!