Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan tudom hogy még bejövök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom hogy még bejövök neki? (Fiú vagyok 15 éves)

Figyelt kérdés
2008. aug. 11. 14:02
 1/3 A kérdező kommentje:
A barátnőmre gondoltam amugy...
2008. aug. 11. 14:47
 2/3 anonim ***** válasza:
biztos bejössz neki még, ha veled van.. egyébként ha általában minden szabadidejét veled töltené akkor nyilván bejössz neki, sőt szeret.. viszont ha inkább másokkkal van szivesebben, veled nem igazán törödik akkor már nem jössz be neki, és nem akar téged.
2008. aug. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

öleld át és nézetek egymás szemébe

ha kitágul a szeme, akkor tettszel neki, ha kicsi lesz a szempillája, akkor sajnos nem. ez persze fényviszonytól is függ, próbáld ezt árnyékbe eljátszani :)

2008. aug. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!