Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? NŐRE VÁGYOM 14évesen

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? NŐRE VÁGYOM 14évesen

Figyelt kérdés
Nincs valakinek aról ötlete hogy honnan tudnék bulikon kívül megismerni valami jó csajt?:D14éves vagyok és olyan jó volt az előző barátnőmmel lenni hogy ujra szeretnék csajozni de nem ismerek semmi jó nőt...sexnél még nem jártam...de 1-2év múlva az is meg lett volna szerintem...bár ha rajtam mulik már talán annyit se kellene várni...max 1évet:D szóval most annyira szeretnék vmi jó csajt szépet jó testűt normálisat kedveset...de nemtom honnan...ötlet?:) (amugymeg mások szerint aranyos jóképű és kedves vagyok)
2010. jan. 22. 03:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
köss csomót a fütyidre és sicc a 18+ témából.
2010. jan. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

nemtudom...aki csak marhaságot tud irni mert ennyi idős vagyok az ne írjon...ha nem teccik hogy a 18+os témába írok akkor ne olvasd el és ne kommentelj rá...(szerintem)

(ez alatt főleg arra az óvoda végigkefélős hülyeségre gondoltam...-.-" -meg a szorzótáblásra...nem dugni akarok...egy egyszerű nőt...és egy egyszerű kérdést tettem fel...de sokan ugy tesznek mintha dugótársat keresnék magamnak 14-évesen...arra lehetne ilyen lekicsinylő kommenteket írni de szerintem erre nem...egy egyszerű bnőt akarok...ennyi...és egy normális kérdésben tettem fel... )

2010. jan. 22. 14:49
 13/15 A kérdező kommentje:
már bocs...:P
2010. jan. 22. 14:51
 14/15 anonim ***** válasza:

Akkor máskor kicsit másképp fogalmazd meg a kérdést: a nőre vágyom ugyanis nem csak szerintem jelent szexuális tartalmat.

De akkor most adok esetleg tippeket is: suliban, szakkörben esetleg találhatsz csajokat. Vagy egy jó tipp: iratkozz be társastánc suliba. Ott sok jó csaj van, kevés a fiú mindig. Alkalom az ismerkedésre, jó szórakozási forma és még táncolni is megtanulsz ami szerintem elég szexis egy pasinál (mármint a későbbiekben). Esetleg nyári táborok, internet.

De azért csak ésszel! :)

20/L

2010. jan. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
értem köszi:) és akkor igazad van...én fogalmaztam meg rosszul a kérdést:) köszi:)
2010. jan. 22. 14:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!