Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? NŐRE VÁGYOM 14évesen

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? NŐRE VÁGYOM 14évesen

Figyelt kérdés
Nincs valakinek aról ötlete hogy honnan tudnék bulikon kívül megismerni valami jó csajt?:D14éves vagyok és olyan jó volt az előző barátnőmmel lenni hogy ujra szeretnék csajozni de nem ismerek semmi jó nőt...sexnél még nem jártam...de 1-2év múlva az is meg lett volna szerintem...bár ha rajtam mulik már talán annyit se kellene várni...max 1évet:D szóval most annyira szeretnék vmi jó csajt szépet jó testűt normálisat kedveset...de nemtom honnan...ötlet?:) (amugymeg mások szerint aranyos jóképű és kedves vagyok)
2010. jan. 22. 03:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

nem biztos,hogy a legjobb ötlet,de az internet szabadon áll előtted megannyi csinos lánnyal.

bár én inkább a személyes ismerkedésben hiszek,akár buszon,utcán,vagy nemsoká a strandon :)

2010. jan. 22. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
:D és azt hogy? szal hogy szólitsak meg egy vadidegen jó nőt?:P:D hogy meglegyen a jó első benyomása?:D
2010. jan. 22. 04:09
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szemezz, aztán ha tetszel neki, akkor vissza néz és akkor már flörtölhettek.Bár kevés olyan érett lány van, aki szereti az ilyen fiatal fiúkat, szóval valszeg te csak a saját korosztályodban tudsz keresgélni, neten ismerkedős oldalakon.A mai világban elég nehéz az utcán ismerkedni, szóval marad a muli, de ott is lehet normális lányokat találni, ha nem vagy túl rámenő.De szerintem 16 évesen több esélyed lesz, mint 14.Addig marad az önkielégítés, ha ki vagy éhezve.De érthető hogy nőre vágysz, hisz ember vagy és már kezdessz érni és mozognak a hormonok :)
2010. jan. 22. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
51%
Én már 13évesen is ugyéreztem hogy nő kell nő kell,de aztán rájöttem hogy várni kell még vele.Most 15vagyok,de már sex-eltem nem egyszer:DDe 13éevsene mindent megadtam volna valami jo csajért de azért tuléltem mert nem olyan gáz.szerintem sokan vannak igy.
2010. jan. 22. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
06:51 Kemény vagy, jól idevertek neki.:D
2010. jan. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
*ideverted.:D
2010. jan. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
61%

Megint kissrácok böngészik a 18+ témákat, nem lehetne vmi korhatár szűrést alakalmazni?


Én meg már 3 évesen nőre vágytam, de várnom kellet még fél évet, aztán kiscsoportban végigdugtam az egész osztályt, óvónéniket, kisfiúkat, kislányokat. Most 4 éves vagyok

2010. jan. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

pff..én a helyedben inkább még tanulnám a szorzó táblát..:D

jó testűt, szépet rendeset.. csak nehogy valamelyik átbasszon a végén aztán egy újabb kérdést nyitva elsírd nekünk a bánatod..:(

2010. jan. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
rákospalota, szemétégető környéke..:D
2010. jan. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ezzel mindenki így van. Ahogy Fábry mondta: én 14 éves koromban már úgy dugtam fejbe, mint senki más. Verd ki, majd elmúlik. Idővel úgy is jön majd egy nő.
2010. jan. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!