Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti ismerkedés elején meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ismerkedés elején meg szoktátok beszélni milyen anyagi helyzetben van a másik, esetleg hogy milyen értékei (ház, autó) vannak és hogyan keres?

Figyelt kérdés
2014. szept. 29. 22:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%
Nem csak max hq komolyra fordul és te?
2014. szept. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
úgy sejtem ez a kérdés nem a gyk tiniseregének szól..
2014. szept. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
38%
Mivel nem a pénz az elsődleges, ezért nem érdekel. L
2014. szept. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
32%
Igen. Van, hogy levélben kérem az összes tárgyának megnevezését, és annak árát.
2014. szept. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 fahéjas Alien ***** válasza:
40%
Nem. Minek ? :/
2014. szept. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
5%
En tanulok meg, tehat semmim nincs, meg penzem sincs, ezt azert elmondom mar az elejen, de idaig mindig szerencsem volt mert jol alltak anyagilag akikkel jartam.Altalaban mindig sokkal jobb anyagiakkal rendelkeznek mint amit en gondolok roluk.22L
2014. szept. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát igazából nem, mármint nem tartozik arra se akivel már több éve baráti,haveri viszonyban vagyok, hogy éppen mennyi pénz van a számlámon mi van a nevemen és mennyit keresek stb, szóval egy új kapcsolatban se mondanám el mert magánügy.. A jelenlegi keresetem meg a nullához konvergál. Szóval én sose beszélnék ilyenről, meg nem is kérdeznék.
2014. szept. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én nem szoktam ismerkedni, de most van egy férfi, aki a találkozó előtt már küldött a házáról képet, és elmondta milyen jól áll - nem felvágósan -, pedig nem kérdeztem semmit, viszont ő megkérdezte én hogy állok, így én is elmondtam. igazából csak nem tudom hogy szokás, de nekem ez kicsit furcsán jött le...
2014. szept. 29. 23:08
 9/11 anonim ***** válasza:
43%

Az én párom eljátszotta a hattyúk halálát, hogy az exe azért szakított vele, mert nem visz haza minimum 160 ezret.

Pár hét múlva pedig szép lassan beadagolta nekem, hogy tulajdonképpen van pénze, jól keres a mostani 1,5 éves munkájával -.-"

2014. szept. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Komoly kapcsolatban már igen, evidens, hogy tökéletesem tisztában van az anyagi helyzetemmel, az értékeimmel, mennyit keresek, stb.


Eleinte? Szóba sem kerül. Nyilván, mikor elmondjuk azt, hogy mivel foglalkozunk, azért leszűrhető, kinek mennyi a keresete, de nem számít. Azt meg elég sértő kérdésnek érezném, hogy hogyan állok. Ehhez ugyanis az ismerkedős fázisban semmi köze. Ahogy nem kérdezném meg én sem tőle.

2014. szept. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!