Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hova vinnétek el randira egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova vinnétek el randira egy olyan lányt aki a következőket szereti?

Figyelt kérdés
Inkább pörgős, adrenalin fröccsökért van oda. Itt ne konkréten bungee jumping-ra és ejtőernyős ugrásra gondoljatok. Bobozás, paintball, bowling. Az adrenalin alatt meg a vidámparkban az óriástorony, forgó, keringő szarok és ilyenek. Nem tudok mit kitalálni. De légyszi, csak értelmes ötleteket adjatok!! :D

2014. szept. 27. 22:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Gokart? Bowling? Billiárd?
2014. szept. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, a gokart, bowling nekem is megvan mint ötlet.. de a biliárd jó ötlet, köszi :D
2014. szept. 27. 22:38
 3/10 Frepi voook ***** válasza:
A billiárd inkább egy nyugis sport ahova megfelelő mennyiségű koncentráció kell. Ha tényleg szereti a pörgős dolgokat akkor ne billiárdozni vidd :)
2014. szept. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
okés, bár én tényleg nem tudom hova vigyem :D ezért kértem a Ti segítségetek :)
2014. szept. 27. 22:42
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Motorozni (ha van jogsid),lőtérre, kalandparkba vagy aquaparkba- én mindnek tudnék örülni:)
2014. szept. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ezek jó ötletek :D a motorozást is meg lehet oldani, mert nincs jogsim de évek óta vezetek :) köszönöm a válaszod :)
2014. szept. 27. 22:56
 7/10 anonim ***** válasza:

eredetileg gondolkozni akartam, hogy valami jó tippet adjak, de inkább én is az aquaparkot javaslom


a gokart sem rossz ötlet, de ott nem tudtok túl sokat egymással foglalkozni, csak mentek egymás mögött körbe-körbe a pályán

2014. szept. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen ez az ötlet az én fejemben is megfordult és látom sokan írtátok le :D köszönöm ezeket az ötleteket, remélem tetszeni fog neki :)
2014. szept. 27. 23:06
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem legegyszerűbb, ha elviszed egy jó buliba, attól függően, hogy mi jön be neki ! Ott aztán mehet felfelé az adrenalin, meg közel is kerülhettek egymáshoz!!!
2014. szept. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Falmászás, vannak ilyen szabadulós játékok, terror háza, horror ház, a budai vár alatti labirintus, de ha ilyen típus akkor lehet, hogy egy horror filmes estével is bevágódhatsz nála :))
2014. okt. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!