Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok! Első randin mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Első randin mennyire féltek? Hová vinnétek el a lányt? A mozi, az ideális hely?

Figyelt kérdés

2013. okt. 24. 23:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%
Templom. Egy jó misénél nincs is jobb.
2013. okt. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%

Mozi a legrosszabb választás.


Nem lehet beszélgetni, nem látod a másikat (mert mellette ülsz és egy irányba néztek), plussz se a filmmel, se vele nem tudsz foglalkozni.


Kávézó-teázó.

2013. okt. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%

Félni, mitől?

Mozi nem jó, első randin beszélgetni kell.

2013. okt. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Komplikato ***** válasza:
65%
+1 szavazat a kávézó-teázó-cukrászda vonalra és/vagy étterembe egy jó ebéd vacsora, ami közben és után lehet jót beszélgetni egy esetleges séta közben. utóbbihoz nem baj, ha van valami normális park, folyópart, akármi.
2013. okt. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Lehet séta (park, vízpart stb.), kávézó, cukrászda, étterem...stb. A lényeg, hogy beszélgetni tudjatok, mert azért találkoztok, hogy megismerjétek egymást közelebbről is. Mozi jó lesz második-harmadik-sokadik randira.
2013. okt. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nagyon.

Valami sétálós randira, esetleg beülnénk valahova.

Mozi 1.-nek kb a legrosszabb, mert csak kínosan ülnétek végig a film alatt... ott nem lehet beszélgetni.

2013. okt. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
21f
2013. okt. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem elvetendő ötlet, csak akkor ne ez legyen az egyetlen program. Mondjuk beültök egy teára, aztán mozi, majd után sétáltok egyet. Nem muszáj némán végignézni a filmet, nyugodtan odasúghatsz neki. És legalább lesz egy jokered, ha kifogynál a témákból. Én moziba mentem barátnőmmel az első randin. Leültünk előtte valahova, beszélgettünk, beültünk a filmre, utána a Westend tetőn sétálgattunk, ismerkedtünk, szóval szerintem nagyon jól sikerült. És ami azt illeti azért egy mozizásnak vannak előnyei is. Ha félénk vagy, akkor a film alatt összeszedheted a gondolataidat, kitalálhatsz néhány jó témát, és közbe kezded megszoknia lány közelségét, a film végére már sokkal felszabadultabban fogod érezni magad.
2013. okt. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Jackass69 válasza:

A mozi jó de ne az legyen az utolsó program hanem az legyen az első.

1.Mozi( valami könnyen emészthető filmet válassz )

2.Étterem v Kávézó ( ott meg tudjátok vitatni a filmet és addigra a csaj se lesz feszület , oldódik a hangulat mire a konkrét "megismerkedés" beszélgetéshez oda értek. )

3. Kis séta majd haza kíséred ( park v víz part nem tudom h hol laksz de én a Margit szigetre vinném vagy a Duna parton mennék vele végig este kivilágítva gyönyörű meg 1 hídon is menyetek át. )

és nem kell félned nem fog megölni csak egy ember, add önmagad akkor nem lesz baj sok sikert.

2013. okt. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Jackass69 válasza:
21/F
2013. okt. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!