Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok! Első randin mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Első randin mennyire féltek? Hová vinnétek el a lányt? A mozi, az ideális hely?

Figyelt kérdés

2013. okt. 24. 23:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Mi a férjemmel moziban voltunk első randin, de nem az volt az egyetlen program. Mozi előtt is beszélgettünk, aztán meg fagyiztunk, és sétálni is kimentünk a Margit-szigetre.


Már előtte ismerkedtünk 2 hetet szóval nem voltunk teljesen ismeretlenek egymásnak.


Teljesen jó volt így.


Szóval a mozi sem rossz, de akkor legyen mellette még más valami, ahol már beszélgetni is tudtok.


27/N

2013. okt. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Krill ***** válasza:

Félni?? Ha nem kannibál törzsből származik a barátnőd, akkor miért kéne félni?

Izgulni más téma, de ne aggódj, az első 2 percben probléma, ha tudtok beszélgetni akkor már megy minden magától...ha meg nem megy akkor úgy is mindegy.

Éppen ezért mozi ismerkedős szakaszban nem jó.

Séta, kajálda, kávézó, házibuli ahol tudtok beszélgetni, mert az viszi előre a kapcsolatot.


Ha nagyon parázós vagy, akkor szedj össze magadnak néhány témát, amit be tudsz dobni ha kínos csend támadna, (nekem bejött) Azóta a feleségem a csaj, és utólag mondta hogy az tetszett neki, hogy milyen magabiztos és határozott vagyok...az én szemszögemből ez úgy nézett ki, hogy 200-as vérnyomás és csak azért nem hánytam, mert a torkom is annyira görcsben volt :D

De nehogy szó szerint leírj valamit hogy mit fogsz mondani, mert abból csak égés lenne.

Ja és másik, ne aggódj azon ha belezavarodsz valamibe, a csaj is pont annyira izgul mint te. Ha szimpi vagy neki, akkor aranyosnak fogja találni, ha nem vagy szimpi akkor meg bármit csinálhatsz, úgy sem fog összejönni.



Én összeírtam magamnak beszélgetés vázlatokat, (fontos, nem szó szerint, mert csak makogás lenne belőle) amikor

2013. okt. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Krill ***** válasza:
Ja és ami még nagyon jó, ha a lány vevő az ilyenre. Kell keresni egy táncházat. Mindegy, hogy Görög, Magyar vagy Berber. Igazi közös élmény együtt botladozni egy soha nem ismert tánclépésre :) Általában művházakban szoktak ilyet rendezni.
2013. okt. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Csajtól függ.

Ha tudod, mit szeret (és ha ő is akar valamit tőled, akkor bizony szórogatja a rejtett utalásokat százával), akkor oda.

Piknikezés sem rossz, állatkert, stb.


Ami a lényeg, hogy add magadat, és akkor aztán csak attól kell félni, hogy esetleg nem fog beléd esni, de ez benne vagyon a bizonyos pakliban. :)

2013. okt. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Én lány vagyok és én nem annyira örülnék a mozinak. Nem tudunk alatta beszélgetni/szar a film stb. Inkább beülni valahova kajálni, sétálni, elmenni vmi programra. Szóval, olyan helyre vidd szerintem, ahol tudtok beszélgetni.
2013. okt. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!