Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért kell szórakozni a másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell szórakozni a másik érzelmeivel?

Figyelt kérdés

Már írtam ki kérdést, de még mindig nem értem. Egyszer úgy teper, mintha élete nője lennék, csak azért átjön másik városból, hogy 5 percet beszéljünk, aztán belemegyek, és szép lassan beadja azt, hogy neki nincs ideje barátnőre...hidegen kezelem, rá se írok, aztán pár hét múlva kezdődik megint elölről...én meg nem értem.

Ha egyszer azt mondja, a mindene vagyok, szeretné ha minden nap velem kelne, aztán hátrál, majd ha látja, hogy nem keresem, kezdi elölről, akkor mégis mit akar?



2014. szept. 18. 21:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Teljesen ugyanabban a cipőben járunk. Bár én most ott tartok h tiltottam és már nem is köszönünk. Hidd el így sokkal jobb. Az ilyen kis f.aszkalap nem érdemel meg téged :)
2014. szept. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Aranyos vagy, és sajnálom a te eseted.

De valahogy olyan érzelmeket érzek iránta, már 10 éve kerülgetjük egymást, csak sose volt alkalmas a helyzet... most meg az lenne, de ezt csinálja..

2014. szept. 18. 21:40
 3/16 anonim ***** válasza:
Ne csesszétek már el, 10 év az nagyon sok, itt lenne az ideje összejönni már végre..
2014. szept. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Tudom...de egyszerűen megijedt...nem meri a szabadságát feláldozni! Pedig nem korlátoznám, csak az élete része lennék, de úgy érzem, ő egy szükséges rossznak tekint, ha vele vagyok, viszont ha nem, akkor hiányzom neki...nem tudom, hogy tudnám ezt kezelni
2014. szept. 18. 21:47
 5/16 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdezô,próbálj meg egy érettebb férfival ismerkedni a mai fiatal srácok egy nullak
2014. szept. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nehéz egy olyan férfit kezelni, aki sikeres, 2 éve nem volt kapcsolata, és akkor is velem kavart, miközben volt a barátnője pár hónapig, mindig is engem akart, de ha itt vagyok végre, nem kellek neki...ezt mondtam neki is, de azt mondta, senki nem mondta, h nem kellek neki...de ez akkor mégis mi?
2014. szept. 18. 22:02
 7/16 anonim ***** válasza:
Szerintem dobd a francbs a pasit,úgy el lehet szállva magától!Neked egy ilyen ffi kell,de komolyan?
2014. szept. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ez egy szimpla kamugép, akinek az egonövelésére kellesz.

Ez a viselkedés tökéletesen ezt mutatja.

2014. szept. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Alex: 27 éves, felnőtt ember, sikeres, mint írtam, csak a kapcsolatai nem igen voltak jók, és mindig is engem akart...már ha hihetek neki. Amint szakítottam az exemmel, már ugrott is, nem szexelni, hanem egy baráti beszélgetésre...csak a lényemet akarta maga mellett, de valamitől megijedt, mint írtam, szerintem a kötöttségtől
2014. szept. 18. 22:05
 10/16 anonim ***** válasza:
A 8-asnak teljes mértékben igaza van,ott a pomt
2014. szept. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!