Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megvolt az elso randi. Es az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megvolt az elso randi. Es az lenne a kerdesem, h jobb ha megvarom, hogy o irjon masnap?

Figyelt kérdés
Tegnap voltunk randin... es ma meg nem irt... gondoltam, h mivel lattam, h picit szegyelosebb tipus... megprobalom irjak en neki. De megis... mindig az jut eszembe, h o a ferfi.. szoval.. Mit csinaljak?? Arra is gondoltam, h meg varok 2 napot... s mondjuk akkor irok... az biztosabb

#fiu ir eloszor?
2014. szept. 7. 20:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Akarsz vele beszélni? Akkor írj. Nem akarsz? Örülj, hogy nem írt.
2014. szept. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Eszedbe ne jusson irni, főleg igy, hogy még nem irt. Ha kellesz neki fog irni, ha nem kellesz neki nem fog irni. Ennyi, és ezt vedd nagyon koomolyan.
2014. szept. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!