Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Több sráccal ismerkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több sráccal ismerkedés egyszerre nagy szemétség?

Figyelt kérdés
Semmi komoly, csak ismerkedés, beszélgetés interneten. Találkozás egyszerre csak eggyel.
2014. szept. 4. 22:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem kellenél az biztos. És nem azért mert nincs bennem versenyszellem, csak nem hagyom, hogy bárki is versenyeztessen a saját céljai érdekében.
2014. szept. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem szemétség. Csak azok a dolgok nevezhetőek szemétségnek, amiket egy fiú csinál. A lányokra nem vonatkoznak szabályok, mindig mondhatod, hogy "dehát én vagyok a lány". Válaszd ki a legjobbat, a többit meg rázd le, ha már semmire nem tudod kihasználni őket. Fontos, hogy ne egyenesen mondd meg, hogy nem őket akarod, hanem valami nagy mellébeszélős hazugsággal, ahogy szoktátok.
2014. szept. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!