Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy adjam a tudtára, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy adjam a tudtára, hogy ami zavarta rajtam, már nem létezik?

Figyelt kérdés
A szitu elég bugyuta. Egy srác 4 hónapon keresztül ostromolt és udvarolt nekem. Kezdettõl fogva megvolt a közös hang, a hullámhossz, de sokáig tartottam magam. harmadszorra.hívott randira mire igent mondtam. (egyébként közös baráti körünk van, a legjobb barátnõm pasijának a legjobb haverja) Mindig éreztem hogy oda van értem, tetszik neki hogy "van eszem, saját véleményem, gyönyörû vagyok", stb. A randevú tökéletes volt, mindent úgy intézett hogy tökély legyen. De nagy hülyeséget csináltam. Mondtam, hogy tegyük meg "azt". Láttam rajta hogy kíván, és nagyon beindult, de nem akarja elszúrni. Én mégis levettem a bugyim, és ekkor már megtörtént. Végig éreztük hogy nem lenne szabad, de nem már nem lehet visszacsinálni. Megbeszéltük, hogy lelassítunk és továbbismerkedünk, mert "nem akar elveszíteni". Nos, az a helyzet hogy azóta sokkal visszább vett. De megbeszéltük azóta a sex dolgot, és mondtam, hogy szégyellem magam mert nem ilyen vagyok és õ is mondta hogy tudja, látja hogy nagyon kifinomult lány vagyok és õt is elkapta a hév, mert nagyon kedvel. Megbeszéltük, hogy tartjuk a kapcsolatot, de látványosan visszahúzódott..Nem fogom részletezni hogy honnan tudom, de burkoltan közölte velem a randi másnapján, h nem tetszik neki a lógó cici. és nekem lóg. Nem.az volt a baja h kirán lefeküdtünk, hanem ez, hisz a közös témák és a tökéletes hullámhossz továbbra is meg van, hanem a cicum. tudom, nevetséges..Nos, azóta keményen edzettem és rendbehoztam a cicim. Most hétvégén találkozunk mert megígérte hogy segít egy projektben. Tudom, ha valahogy burkoltan elhintem hogy már rendben vannak a kebleim, újra érdeklõdni fog. De ez olyan hülye szituáció. Hogy lehetne ezt diszkréten, de mégis egyértelmûen tudatni vele? tudom, hogy röhejes ez az egész, de így is elég bajom van, mert nagyon kedvelem, akarom õt...Légyszíves, csak komoly és segítõkész válaszokat kérek...nagyon ki vagyok már :'(

2014. szept. 2. 17:12
 1/10 anonim ***** válasza:
27%
vegyél fel végig patentos toppot és egy váratlan pillanatban "essen le" rólad majd lepődj meg mosolyogj rá szépen és elégedett arccal vesd oda hogy "Nos?" :)
2014. szept. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek áruld el hogyan hoztad helyre a lógó melled edzéssel, ilyet még nem hallottam, de nagyon érdekelne. Köszi!
2014. szept. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem is erdekelne, hogy hogyan hoztad helyre, kerlek oszd meg velem is!
2014. szept. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nõi fekvõtámasz, fal kitolás mellbõl, tárogatás, masszázs, váltózuhany.
2014. szept. 2. 18:02
 5/10 anonim ***** válasza:

Ezeket mind csináltad? húha grat :)

amúgy szerintem valahogy közöld vele, hogy edzettél, utána ha érdekli úgyis rákérdez, hogy mit... :)

2014. szept. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%

"Egy srác 4 hónapon keresztül ostromolt és udvarolt nekem. Kezdettõl fogva megvolt a közös hang, a hullámhossz, de sokáig tartottam magam."


Pfff... Magyarul ő nemhogy hajtott rád, hanem küzdött érted, te meg játszottad a közömböst? Szép vagy...


"A randevú tökéletes volt, mindent úgy intézett hogy tökély legyen. De nagy hülyeséget csináltam. Mondtam, hogy tegyük meg "azt". Láttam rajta hogy kíván, és nagyon beindult, de nem akarja elszúrni. Én mégis levettem a bugyim, és ekkor már megtörtént. Végig éreztük hogy nem lenne szabad, de nem már nem lehet visszacsinálni."


Igazából pont a két végletet csináltad: először pont, hogy "lesz@rtad", utána meg az ágyba vitted. Inkább a kettő között maradtál volna, és adtad volna saját magad, és így nem lennél ott lényegében, ahol most.


REMÉLEM, EZ A KÉRDÉS EGY TIPIKUS PÉLDA LESZ AZOKNAK A NŐKNEK/LÁNYOKNAK IS, AKIK UGYANÍGY JÁTSSZÁK A "HÓDÍTÓSAT"!


"Mindig éreztem hogy oda van értem, tetszik neki hogy "van eszem, saját véleményem, gyönyörû vagyok", stb."


Az elsővel vitatkoznék...


Jah, és hogy mit tanácsolok? Fecskendezz be egy kis agyat magadnak! Hülyeséget gondoltál, hülyeséget csináltál, most meg hülyeségeken rágódsz...


23/F

2014. szept. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
utolsó: csak hogy tudd:eleinte nem.is érdekelt a srác egy jó darabig, mert egy szakítást dolgoztam fel éppen és butaság lett volna úgy kezdenem vele, higy még nem voltam.túl az elõzõn. Aztán telt az idõ, láttam milyen aranyos és mennyire küzd és nagyon megkedveltem..egyébként temeg olvasni tanulj meg, mert írtam alul hogy csak.olyan válaszoljon, aki segít, és nem veri a nyálát. takarodj innen..
2014. szept. 2. 18:29
 8/10 anonim ***** válasza:
45%

Igen, okoskám! És ezt te hol írtad? Hmmm?! Háhhh! Akkor te az a tipikus p*csa lehetsz! :) Szerintem inkább hagyd, nem érdemel meg ő egy ilyet, mint te! Sokkal jobbat érdemel! :)


csak hogy tudd:eleinte nem.is érdekelt a srác egy jó darabig, mert egy szakítást dolgoztam fel éppen és butaság lett volna úgy kezdenem vele, higy még nem voltam.túl az elõzõn.


"egyébként temeg olvasni tanulj meg, mert írtam alul hogy csak.olyan válaszoljon, aki segít, és nem veri a nyálát. takarodj innen.."


Akinek itt tanulni kell, az Te vagy... Nyelvtan?


Jah, és segítőkész volt a válaszom, mert tényleg egy kis agyra lenne szükséged! Tanuld már meg használni, és gondolkodj is kicsit! Bár, ezt már előbb kellett volna...

2014. szept. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%

"Mondtam, hogy tegyük meg "azt". Láttam rajta hogy kíván, és nagyon beindult, de nem akarja elszúrni. Én mégis levettem a bugyim, és ekkor már megtörtént."


No, hát ez vagy te, a többi meg a mellébeszélés.

2014. szept. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Vegyél fel egy mélyen dekoltált felsőt meltertó nélkül és meg van oldva :)
2014. szept. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!