Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mért teszi ezt velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért teszi ezt velem?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 16 éves lány vagyok...apunak vannak tanodai és a múlt héten szervezett tábort a gyerekeknek, és engem is elvittek..általános sulisak a gyerekek amúgy. A lényeg, hogy apu elvitte a haverjat is, mint egy férfi felügyelőt...és ő hozta egy 18 éves fiú közeli rokonát, a fiúval első naptól kezdve nagyon jó viszonyban voltunk, szeretgetett, puszilgatott, becézett...együtt karaokiztunk xd meg együtt jelentünk meg a programokon többen mondtak is, hogy olyanok vagyunk, mint a szerelmesek, pénteken vége lett a tábornak azóta feszen beszélgetunk...azt hiszem bele szerettem, de ő most azt írta, ha idősebb lennék vagy ő fiatalabb akk már rég megkérdezte volna, hogy járnánk-e....amúgy szombaton el is hívott sétálni stb...fb-on szépeket ír, de most komolyan ez a 2-3 év a baj??? Megszerettem...most mit tehetnék? :-\

2014. szept. 1. 22:22
 1/3 anonim válasza:
elég sokat számít ebben a korban az a 2-3 év, szerintem jobb ha túlteszed magad rajta :)
2014. szept. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
:(... szerintem meg nem sok...gimnáziumosok vagyunk mindketten...mért lenne már sok?
2014. szept. 1. 22:36
 3/3 anonim ***** válasza:

1 es ugye csak viccnek szántad...

16 éves... ha egy huszonakárhányévessel járna, na az túlzás lenne de itt már az semmi hidd el van akinek 16 évesen 20 éves pasija van és szeretik egymást.

Ne foglalkozz másokkal nem ők élik a te életedet, hanem te.


16/f

2014. szept. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!