Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak még olyan fiú akik nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan fiú akik nem a szexre hajtanak, és képesek várni? Egy normális srác, olyan létezik? Aki addi vár amíg a barátnője is úgy érzi, hogy most már lefeküdhetnek. Van olyan?

Figyelt kérdés
2010. jan. 16. 22:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
2010. jan. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Én olyannak tartom magamat.

És mások is ezt mondják. =)

2010. jan. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen nincs. vagy csak a Csillagok háborújában. meg a hanna Montánába, meg a Antifitnesz Klubba
2010. jan. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

én 7 hónapot vártam

1,5 éve vagyunk együtt

2010. jan. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
attól függ meddig kel várnia:D
2010. jan. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
:) Van! De tapasztalattól függ, ki mit gondol. Mi a párommal 2 évig nem lehettünk együtt több dolog miatt, és előtte nem feküdtünk le egymással, szóval igen.. várt rám és vártam rá.
2010. jan. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
43%
én várnék 2 hetet
2010. jan. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

1 biztos van de én foglalt vagyok, bocsi. De szerintem nem én vagyok az egyetlen. De ha olyan a srác hogy csak derék alatt érdekled akkor szerintem fölösleges szóba állni vele :/ .Én 6 hónapja várok, néha nem könnyű de egyáltalán nem lehetetlen. Tehát kedves kérdező nem szabad feladni a keresést biztos vannak még (és ezt tényleg biztos mert több haverom is ilyen;) )

x^x 16/F

2010. jan. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Van! Dobtam egy e-mailt. Az előző kérdésed elsője. xD
2010. jan. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van. Én is ilyen vagyok. Az első a lelki kapcsolat, és utána jöhet a többi, és akarod is, hogy jöjjön. Persze lehet, hogy én gondolkodom túl konzervatívan. Nekem így a jó.
2010. jan. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!