Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Na szóval, van egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na szóval, van egy lány akivel már nagyon összeszeretnék jönni 15 évesek vagyunk full beleszerettem már több mint fél éve ismerem úgy mond haverok vagyunk. Komolyan kellene már egy barátnő. :c (? (

Figyelt kérdés
Amikor megyünk városba meg ilyesmi akkor szoktam ölelgetni beszélgetni vele ,lényeg az ,hogy most szeretnék vele összejönni egy házibuliba ,voltunk már jópárszor ott mindig összemelegedünk meg minden elmegyünk sétálni 2esbe ,de még mindig kételkedek ,hogy csak barátként néz rám.Ilyen helyzetbe mit kellene tennem? Mostmár gondoltam bepróbálkozok ,olyan nagy gáz úgy se lehet.Nekem ő most nagyon bejön ,nem igazán találnék mást egy ideig... Már volt kb.11-12 lány akivel összebírtam volna jönni ez idő alatt, de válogatós vagyok :'S de még csak nem is smároltam ,szóval elég gázosan állnak itt a dolgok.

2014. aug. 24. 17:30
1 2
 11/11 anonim válasza:

Szerintem ne legyél ennyire válogatós...

(Nekem is így kéne tennem :/)

2014. szept. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!