Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, ha mély nyomot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha mély nyomot hagyott bennem a lány, de félek elhívni randira?

Figyelt kérdés
Biztosan ti is voltatok már úgy, hogy 1-2 évvel korábban megismertek egy csajt aki teljesen más stílust képvisel, mint ti. Eltelik egy pár év és rájöttök, hogy még mindig nem tudjátok elfelejteni pedig már nem beszéltetek legalább 1 éve egymással. Én ilyen helyzetben vagyok, van abban a lányban valami különleges. Nem bírom feledni és nagyon szeretném elhívni egy találkozóra. Csak azt nem tudom, hogy 1 év beszédszünet után mégis hogyan hívjam el. Rengeteg a közös ismerősünk, félek a visszautasításától, mert sokan néznének utána baleknak engem. Neki több, mint 1000 ismerőse van, nekem 300, azaz arra is sokszor gondolok, hogy nálam 100x jobb pasikkal is randizhatna, ha akarna...Segítség, mit tegyek?!
2014. aug. 21. 17:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Velem is ugyanez a helyzet

A neve Kinga gyönyörű

15/F

2014. aug. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hívd el randira. Max nemet mond, vagy balul sül el, de ez még mindig jobb, mintha életed végéig a "mi lett volna ha" keringene a fejedben. Lehet jól sül el.

Tudom, hogy leírni egyszerűbb mint megtenni, de hajrá!

2014. aug. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Attól még, hogy jobb pasik is elhívhatják, nem biztos hogy nem pont te kellesz neki.


Velem is ez van, csak én a lány vagyok a történetben...de úgy érzem a fiú is ugyanezt érzi. Csak hát ő nem fog elhívni, mert félénk, én pedig nem fogok rá várni életem végéig. Ha biztos lennék benne, hogy ő is azt érzi amit én, akkor várnék rá, vagy talán lépnék én, de így nem.


Szóval csak azt tudom tanácsolni, hogy próbáld meg! Ettől még nem fognak baleknak nézni!


21/L

2014. aug. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!