Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » FIÚK! Ti értitek az azonos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Ti értitek az azonos neműek érzéseit én viszont nem. Kérnék segítséget! Tetszek neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiú(bartánője is van 2éve) na és van egy másik lány (én) akinek bejön ez a fiú már másfél éve láttam meg és úgy h ő nagyon nézett engem egy buszmegállóban de akkor még nem tulajdonítottam figyelmet. Namár, minden reggel egy busszal járunk, egy helyen lakunk. Egy suliba járunk ő idősebb.(+3évvel) És egy csomószor ránézek a buszon és akkor ő is rámnéz és szemezünk. De ez szemezés? Mármint azért néz rám mert tetszek neki? Mert van amikor ő néz rám először. Viszont eléggé hülyeleánynak gondolhat mert eléggé hülyén mutatkoztam be neki MSN-en ez már alapból gáz.:( Na mindegy azért nézhet rám mert tetszek neki? vagy miért? Meg van hogy kijön a folyósora vagy ha elmegyek utánamnéz. Vagy csak kijön egyedül. (Mert mi mindig ott vagyunk.) Na szval csak azért néz rám h mondja a haverjainak h bejövök egy másik csajnak is, vagyis h mert jót tesz az egójának vagy azért mert tényleg tetszek neki? Már másfél éve tart ez a buszos dolog.Szval? bocsi, h hosszúlett csak leírtam minden lényeges dolgot. Előre is köszönöm!
2010. jan. 15. 13:45
 1/7 Lerin válasza:
100%

Egy próbát megér. Beszélgess vele, és majd kiderül mit szeretne. Mindenesetre óvatosan. Ne tűnj könnyen kaphatónak, hogy pótléknak nézzen a nője mellé.

T

2010. jan. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Mképpen, meg nem akarom h hülye leánynak nézzen, mert nem vagyok az mint a többi annyi idős csaj mint én. Mútkor is a egybusszal mentünk haza. Aztán tök jól jött ki, h egyik idősebb nővel beszéltem a gyerekről és remélem hallotta mert az voltam én, a valódi én. És remélem ebből leszűrte h normális vagyok.

Múltkor az egyik évfolyamtársammal beszélgettünk kinn a folyosó végén és ott állt a haverjával ő is kinnt. Én meg ezzel a sráccal joba vagyok(baráti szinten), és akkor 10-20méterre állt tőlem én meg ott röhögtem haverommal. Ő meg úgy nézett. Most nemértem. Ja meg a bnője meg mindig úgy néz rám, meg elkezd nevetni ha meglát mert tudja h nekem jön a srác. Szóval az meg full féltékeny.:S

2010. jan. 15. 14:39
 3/7 A kérdező kommentje:
mármint gyerekekről. jó nem akarom h túl komolynak nézzen, de normálisnak!
2010. jan. 15. 14:42
 4/7 ToXeN ***** válasza:
100%
Hát én nem szemezek olyannal aki nekem nem tetszik, szóval bejössz neki! De azt tanácsolom ne viselkedj máshogy mikor tudod hogy néz/lát, mert rosszul is elsülhet, add magadat!
2010. jan. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ködzi, de még várok más véleményeket is! :)
2010. jan. 15. 20:29
 6/7 A kérdező kommentje:
*sz
2010. jan. 15. 20:30
 7/7 anonim ***** válasza:

Akár buszon, akár metrón, akárhol vagyok, nem szemezek olyan csajjal aki nekem nem jön be...

Ez meg, hogy kijön egyedül a folyosóra meg hasonlók, véleményem szerint nem jelent semmit. :/

18F

2010. jan. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!