Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen stílusban kell beszélni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen stílusban kell beszélni azzal a lánnyal akivel össze szeretnék jönni?

Figyelt kérdés

Kezdem feladni az egészet. Eddig egy csomó mindent próbáltam, jópofi, őszinteség, keménykedés, leszarósdi.

Ebből kb a leszarósdi jött be a legjobban (fogalmam sincs miért)

Hogy kell egy lánnyal bánni ha össze akarom szedni? Mi jön be a lányok 99%ának? Milyen stílus? Hajlandó vagyok minden elvemet feladni mert már megőrjít az egyedülállóság.


2008. aug. 6. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem add saját magadat. Viselkedj úgy, amilyen vagy.Majd megtalálod azt, aki hozzád való. Csak idő kérdése.
2008. aug. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem még nem volt gondom a csajokkal, alapból magamat adom, szóval viccesen, kedvesen, őszintén. A csajok szeretik ha egy pasinak jó humora van. Persze nem mindegy az sem hogy miről beszélsz, kérdezősködj mi érdekli és azokról beszélgess vele. De ha alapból olyannál próbálkozol akiknek nem jössz be akkor úgy sincs esélyed bármilyen stilusban nyomod is.
2008. aug. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát minden lánynak más tetszik,de lehet hogy nem a dumával van a baj.Lehet hogy csak nem tetszettél a lánynak.Szerintem

a vicces és az őszínte,kissé érzékeny férfiakért megvesznek a nők.Én csaj vagyok és szerintem az nagyon aranyos ha mesél magáról valami érzelmeset,nem rögtön azt mondja hogy "jajj de csini vagy" meg ilyen szar dumákkal tömi a fejem.Azis yó ha megkéred meséljen vmi vicceset vagy cikiset és együtt nevettek.Szerintem ennyi

2008. aug. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
igen szerintem is add magad az soha nem vezet jóra ha megjátszod magad :) sok sikert
2008. aug. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
próbáld úgy, hogy hallgatsz és hagyod őt is szóhoz jutni
2010. jún. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!