Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak? Nektek mennyire jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak? Nektek mennyire jön be ha egy lány nyomul rátok?

Figyelt kérdés
mármint nemtúl durván,de úgy néha bókolgat, zavarbahozó megjegyzéseket tesz illetve igyekszik ő kezdeményezni.Visszataszító? Mert én ilyen vagyok és sokszor úgy érzem,hogy ez gáz. 18/L
2014. aug. 14. 16:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ha maga a nő is bejön, akkor tetszik, mert egyfajta talpraesettséget jelent. Nem szeretem, ha a nőt nekem kell megnevelni.
2014. aug. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ez nem nyomulas,ez lenne a normális.
2014. aug. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Megnevelés? Nornalis?szerintem az lenne igazabol a normalis ha a fiu tenne a dolgat.nem? :D
2014. aug. 15. 10:15
 14/17 anonim ***** válasza:
Ha neked az a normális hogy a fiú rohan a lány után aki lesz*rja akkor lesz egypar csalódasod..
2014. aug. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

istenem, mennyi igazi férfi van itt, aki kb 15 éves, és meggyőződése, hogy attól férfi, ha a lány dönti le a lábáról


namármost azt tudni kell, hogy bár mindig a lány választ, tesz jelzéseket, de sosem ő teszi meg az első lépéseket, hanem a férfi ... mondom férfi, és nem valami kis majom, aki annak képzeli magát ... tudom, a mai fiatalok közt ez nem egészen így van, és ez úgy gondolom a lányok hibája

(és ragozhatnánk tovább, hogy ha a nő dolga, hogy válasszon, akkor a nő kérje meg a férfi kezét, hozzon "közös" döntéseket, és tartsa el a férfit )


hová jutott a világ ...

2014. aug. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
szerintem pont nem a lanyok hibaja ,eleg sok fiu arra var hogy a nő lepjen mert hogy ők nem mernek,"lustak".. a lanyok errol nem tehetnek.
2014. aug. 15. 12:15
 17/17 anonim ***** válasza:

Megnevelés? Nornalis?szerintem az lenne igazabol a normalis ha a fiu tenne a dolgat.nem? :D


Kicsit félreérted. Van az a típus, aki annyira határozatlan, hogy egy buszjegy megvétele is szinte kihívás. Na, az ilyet nem szeretem, és amikor valaki flörtöl, pimasz, merész, akkor ez jelent némi talpraesettséget, ami általában nem jár totális bizonytalansággal.

2014. aug. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!