Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak? Nektek mennyire jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak? Nektek mennyire jön be ha egy lány nyomul rátok?

Figyelt kérdés
mármint nemtúl durván,de úgy néha bókolgat, zavarbahozó megjegyzéseket tesz illetve igyekszik ő kezdeményezni.Visszataszító? Mert én ilyen vagyok és sokszor úgy érzem,hogy ez gáz. 18/L
2014. aug. 14. 16:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én imádnám. 21/F
2014. aug. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz. Szeretik. Amelyik meg nem, az meg kit érdekel, Ha te ilyen vagy, ne akarj olyannal lenni, akinek ez nem jön be.
2014. aug. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Dehogy az! Nekem kifejezetten tetszik, ha egy csaj mer kezdeményezni. Ne aggódj! :)


25f

2014. aug. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én imádom ha ilyen a lány! :-P
2014. aug. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
nekem gáz volt ... igaz, volt köztünk vagy 25 év, de menekültem előle (na jó, abban az időben azt hiszem még büntethető is lettem volna a kb 16 éve miatt)
2014. aug. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
fuu koszonom szepen a gyors valaszokat! Orulok neki hogy ez a velemenyetek! :) 5. valaszolo! jooot nevettem :)
2014. aug. 14. 16:58
 7/17 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire... A férfiak 90%-a szereti, ha a lány kezdeményez, de ez nem összetévesztendő a rámenősséggel!
2014. aug. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
hat igen, a ramenosseg mar egy teljesen mas tema.
2014. aug. 14. 17:11
 9/17 anonim ***** válasza:
ha bejönnél, akkor tetszene.
2014. aug. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Én szeretem meghódítani aki tetszik...ezzel kb keresztbe húznád a számításaimat...de ha tényleg megfelelnél akkor összejönnék veled és utána folytatnám a hódítást, akár még szerepjáték szintjén is :) ha valami az ölembe hullik azt nem tudom annyira becsülni mintha kiérdemeltem volna :) szóval ilyen feltételek mellett tetszene :)


21F

2014. aug. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!