Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet kutyával becsajozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet kutyával becsajozni?

Figyelt kérdés

Anyámék vettek egy nagyon jófej golden retrivert, de nekem kell sétáltatnom.Akkor meg már kössük össze a kellemeset a hasznossal alapon érdekelne, hogy hogy lehet (már ha lehet) kutyával becsajozni.

Mármint ugye bevinni épületbe nem nagyon lehet, utcán meg nem tudom, hogy lehetne, szóval tippek?

Ja igen, Érdi vagyok, ha valaki ismeri a várost akkor helyet is mondhat, ahol érdemes így sétáltatni.(központhoz közel)


2014. aug. 13. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Ba...meg már megijedtem, hogy a kutyát akarod elcsábítani.
2014. aug. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Macskával könnyebb. Tapasztalat.
2014. aug. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
veszett kuvasszal jobb
2014. aug. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pl. Meglátsz egy lányt aki bejön. Elsétáltok melette. De ugy hogy a kutya vagy neki mennyen vagy hozzá érjen. Valószinűleg megijed a hirtelen "ütközéstől". Vagy megakarja simogatni. Te kérj bocsánatot ha a kutya majdnem átesett a lányon. És már is szóba elegyedtetek a kutya jóvoltábol.
2014. aug. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

lehet, én is mindig jobban megnézem a kutyás fiúkat :D

amúgy a golden retriever elég okos kutya, simán be tudod tanítani, hogy segítsen neked

elég ha csak "odahúzatod" magad a lányhoz és máris ráfoghatod a kutyára

ha jól csinálod, könnyen összejöhet

2014. aug. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg Barney Stinsont :D Vegyél öltöny magadnak és a kutyának is!
2014. aug. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 dutchlm válasza:
Sehogy. Ha amúgy sem tudsz, kutyával sem fog menni. A kutya csak arra jó, hogy amíg sétáltatod, ha egy lánynak megtetszik, szóvá fogja tenni. De ne feledd... nem azért mondja mert akar téged, hanem mert tényleg aranyos a kutya... és ha ezt szóvá teszi kezdj vele nyugodtan beszélgetni. Kérdezd meg eljön-e veled egy darabig, vagy mondd neki, hogy segítsen neked kutyakaját választani ilyesmi... ha tetszel neki akkor el fog jönni. De kutya ide vagy oda... beszélgetni kell.
2014. aug. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!