Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes megváltozni azért,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes megváltozni azért, hogy felkeltsem valaki figyelmét?

Figyelt kérdés
2014. aug. 13. 19:27
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
nekem nagyon tetszik, csak nem szeretném roncsolni vagy tönkretenni a hajam. azt jobban a sajátomnak érezném, de mégis vagy bennem egy "elárulom magam" érzés a mesterséges külső miatt. pedig természetes árnyalat lenne, de én tudnám hogy mégsem az.
2014. aug. 13. 19:49
 12/16 A kérdező kommentje:
nem, az szerintem is hülyeség, hogy ez a kizáró ok. de lehet, hogy akkor felfigyelne rám, megismerne, és utána már nem zavarná az sem ha kék lenne a hajam.
2014. aug. 13. 19:52
 13/16 anonim ***** válasza:
Ha megfelelően ápolod, nem megy tönkre a hajad festés után sem, amúgy meg ezzel még nem árulod el magadat, pláne, ha azt jobban magadénak éreznéd. Nem kell ennyire ragaszkodni az eredeti külsődhöz, azt csak úgy kaptad tök véletlenszerűen, az vagy amit te választasz, szerintem.
2014. aug. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
igazad van, köszi :D csak azért gondolom így, mert nem igazán szeretem, ha valaki pl. túlságosan sminkeli magát, én sem szoktam. az nekem olyan.....nem is tudok rá jó szót. mesterkélt. de a hajfestéstől azért félek, mert sokat hallani a káros hatásairól, amikről nem tudom, igazak-e vagy sem.
2014. aug. 13. 19:58
 15/16 anonim ***** válasza:
Agnes Crumplebottomnak igaza van, nem lesz bajod tőle (csak vegyél jó minőségű festéket), ha magadénak érzed, akkor nyugodtan csináld, de ne a fiú/lány miatt...
2014. aug. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Hát őszintén megmondom, engem taszít a smink is egy bizonyos szint fölött, de a festett haj még annál is sokkal jobban. Pont azért, mert nem valódi.


23/F

2014. aug. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!