Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy csaj és ugy néz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy csaj és ugy néz ki hogy én is tetszek neki, de nem merem leszólítani. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. jan. 13. 19:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha kifejtenéd hol szoktad látni, hol találkoztok, honnan ismered stb, akkor tudnánk segíteni ;)
2010. jan. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Velem is ugyanez a helyzet, csak én lány vagyok és egy fiúval vagyok így...Én nagyon örülnék, h ha leszólítana, de sztem ő sem mer vagy nem tom...Ha van közös ismerősötök kérdd meg, h mutasson be titeket egymásnak:) vagy vedd fel msn-re:)

Sok sikert!:)

2010. jan. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Velem is ez van, csak én pasi vagyok xD Én az első hsz írója vagyok :) Korod? mármint aki a második hsz-t írta :D
2010. jan. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Szólítsd le.
2010. jan. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

én ugyanígy vok vele,én is lány vok..:P:D

és egyetértek a 2.hsz-val,én is örülnék ha leszólítana..:D

ha úgy tűnik h te is tetszel neki akk mosolyaogj rá,aztán köszönj neki!!:D

sok sikert!!:D

2010. jan. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha tudod mit kéne csinálnod, de látod hogy Ő nem teszi, miért nem lépsz? xD
2010. jan. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
gyáva f@sz vagy. ha tudod h teis bejössz neki mit nem mersz????
2010. jan. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

HA nem szólítod le akkor tökmindegy mit teszel. Szedd össze a bátorságod de ne görcsölj rá mert akkor hülyeségeket fogsz beszélni.

Amúgy az sem baj ha hülyeséget beszélsz, a csaj egyből le fogja vágni hogy miért beszélsz neki a fákrók vagy az órarendedről vagy a buszmegállótábláról vagy ....ról és ha tényleg jó vagy nála akkor minden szavad zene lesz füleinek akkor is ha baromságot beszélsz!

Ha viszont nem vagy bent a pixisben akkor lehet normális a dumád, akkor is pattint. Ami nem biztos hogy baj mert van még néhány 100 000 akik közül választhatsz, és akkor még országon belül vagyunk:D

LÉnyeg a lényeg: szólítsd meg, abból baj nem lehet, max egy kis tapasztalat.

2010. jan. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Pedig muszáj lesz leszólítanod.. ha nem teszed meg akkor nem is akarod őt annyira :)

Ha te is tetszel neki, úgyse tudod elrontani =D

2010. jan. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
szólítsd le. nem kell ettől parázni :)
2010. jan. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!