Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok összejönnétek nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok összejönnétek nálatok 2-3évvel fiatalabb sráccal? (17/F)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A kérdésem az lenne bővebben kifejtve, hogy a 19-20 vagy esetleg ennél is idősebb lányok összejönnének-e egy 17éves sráccal ?

Azért részesítem előnyben az idősebb korosztályt, mert saját véleményem szerint ők értettebek.(De természetesen kivétel erősíti a szabályt)


Ha lehetséges akkor főképpen az érintet korosztály írja le a véleményét, de ez természetesen nem zárja ki azt, hogy más nem írhat véleményt.


A válaszokat előre is köszönöm.

Üdv egy 17éves srác.


2010. jan. 13. 17:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nem.
2010. jan. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%

én sem... ez még "gyerek" kategória nálam :)

bocsi... :)

2010. jan. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én simán! :D Ha szimpatikus lenne,látnám rajta hogy komolyak a szándékai akkor nekem a kora nem lenne akadály. :)

19/L

2010. jan. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én igen
2010. jan. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Azt hittem, hogy egyértelmű, de úgy látom, hogy nem.

Én természetesen, úgy gondoltam, hogy a lány megbizonyosodott arról, hogy a srác már kinőtt a "gyerekes" korszakából.


Szóval a kérdés lényeg, az lenne, hogy csak az zavarna, hogy fiatalabb a srác? Vagy inkább az zavarna, hogy ez a korosztály általában nem veszi "komolyan" a dolgokat és gyerekes ?

2010. jan. 13. 17:17
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem...

21/L

2010. jan. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem. Lehetne akármilyen komoly, felnőtt(es) akkor sem. Kb olyan érzésem lenne mintha az öcsém lenne...


20/L

2010. jan. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
egy, másfél év még belefér, de azért 2-3 már kissé sok :D
2010. jan. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem mások véleményére kell hallgatni, hanem hogy te mi érzel az a 3évvel fiatalabb fiú iránt... hogy ha szereted vagy tetszik akk simán... szerintem mások véleménye nem számit hogy ha neked tetszik vagy épp szeereted (:
2010. jan. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!