Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kell alkalmi kalandot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell alkalmi kalandot összehozni szórakozóhelyen?

Figyelt kérdés
Sokan mondják, hogy a Bank meg a Zöld Pardon meg a szórakozóhelyek csak arra jók, hogy egyéjszakás kalandokat találjunk, nem pedig normális lányt. Mivel még nem voltam ilyen helyeken, ezért megkérdezném, hogy ez hogy megy? Mert mindenki azt mondja, hogy egyéjszakás kaland az van. Ennyire bevállalós lenne 1-2 lány? Vagy ez hogy működik?
2008. aug. 6. 02:09
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Ez általába úgy van, h vannak eléggé adakozó lányok, főleg a mai fiatalok ilyenek. Őket hívjuk mi a bulikba egyszerűen kurváknak. Minden buliba más pasival mennek el. Ez náluk nem egy mindenbulis dolog, tehát ez nem munkájuk meg semmi ilyesmi. Ha odamész egy csajhoz, kellőképpen be van rugva, udvarolsz neki meg ilyenek, és ha esetleg a buli végén felhívod magadhoz menni fog. Na így alakul ki egy egy éjszakás kaland. Semmi extra, olyan mintha amúgy is összejönnél egy csajjal, azzal a különbséggel hogy utána nem jártok. Ennyi.
2008. aug. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

Igy van. A mai lányok elég könnyűvérűek. Ha bejön egy pasi kis flört, meghívod inni valamit, szép vagy és hasoló szépeket búgsz a fülébe (ami vagy igaz, vagy nem ... :), összebújtok, puszi, csók, simi, nagyon ívánlak, én is, megtörténik, utána az egyik fél vagy szó nélkül lelép, vagy még megy pár napig illendőségből a mizu hogy vagy, és elfelejtitek egymást, mert ez (elvileg) csak a testiségről,a vágyakról szól. Persze ha épp válságban van az ember, vagy vágyik valakire, hajlamos elferdíteni a valóságot, és talán első-látásra-szerelemnek érzi, de ez az érzés nem minden esetben, sőt, szinte sosem valós és nem maradandó, csak ideig-óráig. abban segít hogy rájöjön az, aki csalódott, hogy nem az ex az egyetlen, és van élet utána, önbizalmat ad, segí továbblépni, de hosszútávú, mély, őszinte kapcsolat ebből nem lesz, mivel gondolj csak bele: egy normális ember aki normális kapcsit keres nem tud megízni (gyakran jogosan) egy olyan emberben, aki csak úgy rávehető felelőtlenül,ismeretlenül szexre. A minden alapját képező bizalom nincs meg.

Szerintem a normális viselkedés a legcéravezetőbb, ugyan a kaland ad percörömöt, de hosszútávom a normális ielkedés a kifizetődő, minden esetben. Lelkileg-testileg sokkal többet nyújt, hosszabb távú jóval, és nem égsz ki tőle. Szerintem.

Remélem tuam segíteni, puszi : )

2008. aug. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az a pasi se különb, aki elmegy ilyen csajokkal.

Hasonló ember a hasonlót találja meg.

Nekem speciel nem kéne olyan pasi, aki ilyen szabadosan szexel, de nem ítélem el, főleg nem kettős mércével.

2009. ápr. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én járok a zp-be és egy alkamli kapcsolatom nem volt még,és a barátnőimnek se ők is járnak.
2009. ápr. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sehogy.Ne hozz össze ilyeneket,erkölcstelen dolog,inkább szerezz egy normálislányt,nem olyat,ami össze vissza baszik!
2010. jún. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!