Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A suli legjobb pasijáról van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A suli legjobb pasijáról van szó. 2 hónapja szúr, felvettem msn-re, de mégis azt állítja, hogy nem vágja, ki vagyok. Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
2007. okt. 20. 22:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
mert valszeg tényleg nem vágja,hogy ki vagy te.kulonben mért tagadná?nem kell,hogy mindenkit ismerjen a suliban.és a legjobb pasik nem is nagyon figyelnek mindenkit.csak a legjobb csajokat.nemtudom te melyik kategoriába tartozol.de ha nem vagy a suli cicababája akkkor nem valoszinu,hogy ismer.ha meg az vagy akkor lehet,hogy probál kicsit játszadozni veled
2007. okt. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%
Bocsika de mit jelent az hogy szúr?
2007. okt. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha a suli legjobb pasija akkor mások is kapkodnak érte, biztos a nagy bőségben nem ugrasz be neki ki is vagy.Én nem foglalkoznék a suli bikájával, van elég maca aki rinyáljon neki,őket biztos vágja.Hagyd a francba, ilyeneken ne rágódj,akad jobb is!
2007. okt. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
31%
Mi az hogy szúr 2hónapja?érti valaki?
2007. okt. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
30%
talán szemez??? csak tipp.vagy nem tudom.
2007. okt. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
17%

Sztem azt akarja mondani ,hogy 2 hónapja dugja a csávó.

De akkor minek msn?

2007. okt. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Igaz,h mindenki odavan érte,de ő nem az a tipus,h a cicababák a mindene!!Kül állitólag jaja szép csaj vok!!És nem kell félre érteni a szitut,nem dúgott meg!!!!!Igen két hónapja szemezünk és koslat utánnam!!
2007. okt. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
És már elég sokan észrevették,h állandó jelleggel néz!!Csak nm tom,h akkor miért mondta....
2007. okt. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy egoista barom. Ez ilyen pszichológiai játszma. Nem fogja beismertni, hogy tetszel neki. Ismertem egyszer egy fiút és egy lányt akik bejöttek egymásnak, de túl egoisták voltak ahhoz, hogy ezt beismerjék. Nem is lett belőle semmi. Közben én szexeltem egyszer a lánnyal, miközben ők egymást hülyítették. Nekem nem volt akkora az egóm :)
2007. okt. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Aha,értem!!Akkor legalább neked volt 1jó kalandod!!:P:PKöszike!!De tod ez a pasi nem egóista!!!!!!!!!Már váltottunk pár szót!!:DDe nem tom,h bejövök-e neki!!Nekem meg sajna alap lenn van az önbizalmam,de nem érti senki,h miért!!A csávó haverjai is szóritanak,de akkor se tudom!!Ő is fél meg én is!!
2007. okt. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!