Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az első csók francia csók...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első csók francia csók vagy csak szájra puszi legyen?

Figyelt kérdés

Már többször randiztam egy lánnyal, és szerintem ideje megcsókolni. De nem tudom hogy milyen csókot adjak neki. Nem túl tolakodó egy francia csók?

Nem túl határozatlan egy szájra puszi?

16/F


2010. jan. 12. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

Arcrapuszi már volt? Ha igen akkor jöhet a francia (nyelves) csók is :)

Akkor kapd le amikor érzed, hogy van köztetek az a szikra de csakis akkor külömben nemhinném, hogy jónéven venné :)

2010. jan. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

a francia a legjobb:D

kezd azzal ....

szerintem a csajnak is jobban fogg paszolni;))

a szajra puxi eleg gyengus lenne

2010. jan. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Úristen!Levagyok maradva?Én úgy tudtam,hogy az orális szexet hívták francia csóknak.(franciázás)
2010. jan. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hosszú szájra puszi,ha mázlid van nyelves lesz bellőle.
2010. jan. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

1 db puszi, aztán

3 db szájrapuszi, aztán

1 db nyelves-csók, aztán

2 db szájrapuszi, aztán

smárolhattok amíg csak akarod! Hidd el, ez mindig, mindenkinél bejön!

2010. jan. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
attol függ mien tipusok vagytok... van akinek már első randin megy a vad nyelvelés, meg van aki nem ront ajtóstul a házba, mondhatni bekérdez egy hosszabb szájrapuszival, aztán ha nem nyitnak ajtót sincs akkora gáz, ha igen akkormeg célbaértél... :)
2010. jan. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ez így igaz. Ha romanitkus típus a csaj, akkor egy hosszú szájrapuszi után jöhet egy lassú nyelves csók amit tuti imádni fog. De ha látod azt a vadabb szikrát benne, akkor rövidebb szájrapuszi után mehet a kicsit gyorsabb , intenzívebb nyelves, persze ha kinyitja a száját! :)

14/L

2011. máj. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!